Top Baneris

Pradedamas ketvirtasis NT projekto „Žvėryno namai“ etapas

2016 rugsėjo 9 d.
„Žvėryno namai“ („Hanner“ nuotr.)
„Žvėryno namai“ („Hanner“ nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ gavo statybos leidimą ir „Žvėryno namų“ gyvenvietėje pradeda ketvirtojo etapo statybas. Plėtros metu bus statomi keturi 4–6 aukštų gyvenamosios paskirties namai. Ketvirtojo etapo metu bus pastatyti 169 butai, kurių bendras plotas sieks 8621 kvadratinį metrą. Statybas numatoma baigti 2017 metų trečiąjį ketvirtį.

„Žvėryno populiarumas tarp pirkėjų yra labai didelis, gyventojai šį projektą vertina dėl patogios jo lokacijos, gamtos ir aptvertos teritorijos, kuri suteikia daugiau saugumo ir privatumo. Todėl tęsiame šio projekto plėtrą ir jau pradėjome ketvirtojo etapo pardavimus“, – teigė AB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Pasak A. Avulio, „Žvėryno namų“ populiarumą patvirtina 2016 metų pardavimų rezultatai – ką tik baigtame trečiajame etape jau parduota daugiau nei 80 proc. butų, o pagal pirmojo šių metų pusmečio pardavimų rezultatus „Žvėryno namų“ projektas buvo perkamiausias projektas Vilniuje.

Šią savaitę pradėti ir ketvirtojo etapo butų pardavimai: butų  kaina svyruoja nuo 1700 iki 2131 eurų u- kv. metrą.

„Žvėryno namų“ kvartalas kuriamas nuo 2013 metų, 8 šešiaukščiuose namuose jau pastatyti 407 butai. Paskutinis, penktasis projekto etapas, bus pradėtas 2017 metais, statybų pabaiga numatoma 2018-aisiais.

„Hanner“ 3,3 hektaro sklypą Žvėryne, buvusioje „Vilniaus pergalės“ saldainių fabriko teritorijoje, įsigijo 2013 m. birželio mėnesį už 7,8 mln. eurų. Investicijos į visą projektą, planuojama, sudarys apie 30 mln. eurų.

„Hanner“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video