Top Baneris

Portale „SA.lt“ – gero dizaino geriausi darbai

2018 vasario 3 d.
„Trip Shop“ interjeras
Pasidalykite straipsniu

Nacionalinis konkursas „Geras dizainas“ – kasmet pristatantis svarbiausius pastarųjų metų Lietuvos dizaino pasiekimus, renginį vainikuoja nugalėtojų darbų katalogu. Portalas „SA.lt“ pristato kai kuriuos 2017-ųjų geriausius dizainerių darbus.

„Trip Shop“ interjeras

Dizaineriai: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin, Karolina Jašinskaitė / „Inblum“.

Dizaineriai: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin, Karolina Jašinskaitė / „Inblum“.

„Inblum“ – tai architektų komanda, kuriai nuo 2005 m. vadovauja Dmitrij Kudin ir Laura Malcaitė. Pagrindinės „Inblum“ veiklos sritys – individuali gyvenamoji architektūra ir visuomeniniai interjerai, už šiuos architektai yra gavę jau dešimtis apdovanojimų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. „Inblum“ kuria įkvepiančią, kūrybiškai interpretuotą architektūrą, kuri išsiskiria stipriu emociniu charakteriu ir konceptualumu. Ypatingą dėmesį „Inblum“ skiria žmogaus sąveikai su jį supančia architektūrine erdve.

„Trip Shop“ interjere miesto ir kultūros daugiasluoksniškumas atskleidžiamas per šiurkščius, vietomis grubius paviršius su subtiliais ir rafinuotais dizaino elementais. Siekiant atspindėti gatvės kultūros prigimtį, minimalistinė gatvės mados ir riedlentininkų parduotuvė suprojektuota iš pirmapradžių medžiagų.

Traukos taškai – skulptūriški, vaivorykštinio cinkuoto plieno erdvėje kabantys tūriai, kurių forma ir spalva kinta, priklausomai nuo žiūros kampo.

Lubos – juoda dėžė, įrėminanti ir surišanti visus parduotuvėje esančius elementus ir nubrėžianti skirtį tarp fizinio objektų suvokimo ir to, kas neapčiuopiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video