Top Baneris

„Ponzio“ fasadų sistemos ir jų panaudojimo galimybės

2017 spalio 3 d.
aliuminio profilių fasadų sistema
Bendrovės „Ponzio“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nuolatos griežtėjant statiniams taikomiems energinio efektyvumo reikalavimams, Italijos ir Lenkijos įmonė „Ponzio“ kurianti bei gaminanti žaliavas aliuminio fasadų, langų ir durų sistemų gamintojams, rinkai siūlo vis šiltesnes ir modernesnes sistemas. Viena tokių – aliuminio profilių fasadų sistema „PF152“ yra skirta statinių fasadams ir stogams. Dėl išskirtinių techninių sprendimų su šia sistema galima stiklinti itin didelius tarpatramius ir išgauti įvairiausių formų konstrukcijas.

Šiuo metu „Ponzio PF152“ sistemoje galima naudoti net 66 mm storio stiklo paketus. Tokių konstrukcijų šilumos perdavimo koeficientas U siekia 0,6 w/m²K. Su dviejų stiklų stiklo paketais šioje konstrukcijoje galima pasiekti koeficientą U lygų 1,15 w/m²K. Dėl sistemoje naudojamų sprendimų fasadus galima įrengti ant plieninių arba medinių konstrukcijų. Sistemas galima lengvai individualizuoti ir pritaikyti įvairiems poreikiams.

„Ponzio“ sistema „PF152“ gali būti HI (ang. „high insulation“) modifikacijos, joje naudojami naujos kartos termoizoliatoriai. Šios sistemos konstrukcijų šilumos perdavimo koeficientas U yra iki 0,6 w/m²K, todėl tokia sistema įprastai montuojama energiją taupančiuose pastatuose.

„Ponzio“ aliuminio profilių fasadų sistemos „PF152 HI“ (kairėje) ir „PF152 ESG“.

„Ponzio“ aliuminio profilių fasadų sistemos „PF152 HI“ (kairėje) ir „PF152 ESG“.

„Ponzio PF152 ESG“ – berėmė konstrukcinio įstiklinimo fasadinė sistema, kurioje naudojami struktūriniai klijai-silikonas, skirta lengviems fasadams ir kitoms erdvinėms konstrukcijoms. Išorinė „PF152 ESG“ sistemos pusė yra vienoda ir lygi. Stiklo siena padalijama vertikaliomis ir horizontaliomis 22 mm pločio linijomis naudojant silikoną arba 28 mm naudojant specialių tarpinių sandarinimo būdą. Į šią sistemą galima sumontuoti į išorę atidaromas struktūrines varčias, kurių nematyti iš lauko pusės – praeiviai žvelgs į vientisą stiklinę sieną.

Įmonės specialistai daug dėmesio skiria priešgaisriniams reikalavimams, todėl klientams gali pasiūlyti EI30, EI60 ugniai atsparią fasadų sistemą. Atlikus bandymus, kurių metu sistema „PF152“ buvo kaitinama iš vidaus ir iš išorės, ji priskirta EI30 ir EI60 klasėms ir gavo tai pažyminčius sertifikatus. Iš šios sistemos galima gaminti priešgaisrinius atitvarus, tarpaukščiuose naudojant permatomus ar aklinus užpildus. Gaisro metu užpildyti fasadiniai aliuminio profiliai su nedegiais įdėklais bei specialiomis jungtimis garantuoja konstrukcijų atsparumą ir vientisumą. Išsiplečianti juosta izoliuoja jungtis tarp konstrukcijos ir stiklo, taip apsaugodama konstrukciją nuo pradegimo.

Sistema „Ponzio PF152 WG“ skirta žiemos sodams ir kitiems erdviniams architektūriniams sprendimams. Sistema turi patogius reguliuojamus profilius sienų ir stogo jungimo mazgams, patogią nuvandeninimo sistemą su lietploviais ir lietvamzdžiais. Specialios šarnyrinės jungtys leidžia greitai ir tiksliai įrengti stogus su 7–45 laipsnių nuolydžiu. Stogo konstrukcija gali remtis ant fasadinių arba langų-durų profilių statramsčių. Ši sistema gali būti naudojama su visomis slankiojančiomis ir langų-durų „Ponzio“ sistemomis.

„Ponzio“ aliuminio profilių fasadų sistemos „PF152 WG“ (kairėje) ir „PF173“.

„Ponzio“ aliuminio profilių fasadų sistemos „PF152 WG“ (kairėje) ir „PF173“.

„Ponzio PF173“ – vis labiau populiarėjanti kasetinio tipo fasadinė sistema. Jos ypatybės leidžia ypač sparčiai vykdyti montavimo darbus objekte, nes konstrukcijos iš dalies surenkamos gamykloje, o ne statybų aikštelėje. „Ponzio PF173“ sistemos didžiausias privalumas – jos neribotos panaudojimo galimybės, t. y. galėjimas prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių.

„Ponzio Sun Protect“ sistema yra modernus sprendimas apsaugant pastatus nuo tiesioginių saulės spindulių. Naudojant lameles, karštomis saulėtomis dienomis pastate išlaikoma žemesnė temperatūra. Lamelės būna nuo 100 mm iki 400 mm. Jos yra montuojamos 15, 30 ir 45 laipsnių kampu arba naudojant kampą keičiantį mechanizmą.

„Ponzio PF152” sistemos profiliai gali būti dažomi visa RAL spalvų paletės gama. Taip pat profilius galima anoduoti ir išgauti natūralaus aliuminio, žalių alyvuogių, šampano, auksinę, sendinto aukso, rudą-juodą spalvas, dažyti įvairiomis spalvomis, imituojant medžio tekstūrą. Bet koks minėtas dažymo būdas atitinka visus „Qualicoat“ dažymo procesui keliamus standartus.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video