Top Baneris

Po ugdymo įstaigos rekonstrukcijos darbai persikels į aplinkines gatves

2017 balandžio 5 d.
Klaipėdos savivaldybės nuotr.
Klaipėdos savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Praėjusių metų vasaros pabaigoje simboliniu kapsulės su laišku ateities kartoms įkasimu oficialiai pradėti lopšelio-darželio „Puriena“, įsikūrusio Naikupės gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos ir plėtros darbai.

Senasis darželio korpusas baigiamas rekonstruoti, tvarkoma aplinka: montuojami žaidimų įrenginiai, aikštelėse klojama paminkštinta danga, tiesiami nauji takai. Greta jau iškilo ir naujas priestatas, tapsiantis pirmuoju per nepriklausomybės laikotarpį Klaipėdoje pastatytu darželiu.

Pokyčiai sulig įstaigos tvora nesibaigs: netrukus prasidės ir palei darželį einančio privažiuojamojo kelio rekonstrukcija. Greta atnaujinto kelio bus įrengtos trys aikštelės, kuriose atvykusieji į šalia įsikūrusias įstaigas, galės laikinai palikti automobilius, taip pat bus sutvarkyta pėstiesiems ir dviratininkams reikalinga infrastruktūra, aplinka bus pritaikyta neįgaliesiems. Nors visi darbai iki rudens nebus atlikti, planuojama, kad atidarius darželį, keliu jau bus galima naudotis. Darbus atliks projektavimo ir rangos darbų konkursą laimėjusi bendrovė „VVARFF“. Sutarties vertė – 363 tūkst. eurų.

Paties darželio rekonstrukcijos ir plėtros darbų vertė – beveik 3,3 mln. eurų. Projektą įgyvendina konkursą laimėjusi bendrovė „Lyderio grupė“. Darbus finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Uosto indėlis – beveik 1,84 mln. eurų. Prisidėdamas prie projekto uostas kompensuoja dėl Minijos ir Baltijos prospekto sankryžos rekonstrukcijos uždarytų „Aušrinės“ darželio ir Moksleivių saviraiškos centro pastatų netektį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video