Top Baneris

Po studijų VGTU – darbas Belgijoje

2017 kovo 28 d.
Donatas Baltrušaitis.
Donatas Baltrušaitis.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus Gedimino technikos universitete Architektūros bakalauro studijas baigęs Donatas Baltrušaitis – sėkmingas architektas urbanistas, inovatorius. Magistro laipsnį įgijęs Delfto technologijos universitete (Nyderlandai) bei sukaupęs tarptautinės patirties Belgijoje, Nyderlanduose ir Ispanijoje, šiuo metu D. Baltrušaitis dirba urbanistikos biure BUUR Belgijoje, priklauso ir tarptautinei miestų ir regionų planuotojų draugijai –ISOCARP (ang. International Society of City and Regional Planners).

„Studijas VGTU pasirinkau, nes architektūros studijų kokybė Lietuvos kontekste tuo metu ten buvo geriausia. Architektūros fakultetas turi keletą visiškai atsidavusių profesijai dėstytojų, kurie mokė ne tik profesijos, bet ir gyvenimiško supratimo. Fakultetas suteikė puikių profesijos techninių žinių, kas labai padėjo judėti į priekį“, – pasakojo VGTU absolventas.

Paklaustas apie universiteto indėlį, D. Baltrušaitis buvo lakoniškas: „Be universiteto tiesiog nebūčiau architektas-urbanistas, taigi, ko gero, jo indėlis didelis.“

VGTU inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video