Top Baneris

Po renovacijos atidarytas Nemenčinės kultūros centras

2024 balandžio 19 d.
Nemencines kulturos centras 4
Vilniaus r. savivaldybės nuotraukos
Pasidalykite straipsniu

Po atliktos renovacijos duris atvėrė Nemenčinės kultūros centras, kurio atnaujintos erdvės žada lankytojams naujovių, laisvalaikio praleidimo ir įvairios veiklos gausą.

Pastato modernizavimo darbai apėmė fasado šiltinimą ir apdailą, vidaus patalpų rekonstravimą, antstato įrengimą, vidaus ir lauko inžinerinių tinklų tvarkymą. Įrengtos naujos patalpos: koncertų salė, administracinės ir meno vadovų patalpos, choreografijos salė su persirengimo kambariais, įrašų studija, vokalo studija, gitaros studija, keramikos, dailės ir fotografijos studija, mažoji konferencijos salė, grimo kambariai, drabužinės koncertiniams rūbams laikyti, renovuota biblioteka, įrengta sporto salė, viešbutis. Įrengta vidaus ir lauko vaizdo stebėjimo sistema. Sutvarkyta lauko aplinka ir įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Bendra projekto vertė siekia virš 5 mln. eurų, rašom Vilniaus r. savivaldybės pranešime spaudai.

Rangos darbus atliko UAB „Neostata“ ir UAB „Aukštinė“.

Centras savo lankytojams pasiūlys įvairias kultūrines patirtis – nuo tradicinių bendruomenės renginių iki šiuolaikiškų meno tendencijų. Žadamos nuotaikingos pramogos vaikams, suaugusiems ir šeimoms, edukacijos, parodos, akcijos, koncertai, minėjimai, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos ir kt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video