Top Baneris

Po pertraukos – naujas daugiabutis Gargžduose

2017 kovo 29 d.
Projekto vizual.
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Galimybė įsigyti naujos statybos butą – nebe didmiesčių gyventojų privilegija. Naujas daugiabučių gyvenamųjų namų projektas šiuo metu plėtojamas Gargžduose, vakarinėje miesto dalyje, ties Pušų ir Karaliaus Mindaugo gatvėmis.

Investuoti į statybas nuspręsta įvertinus Gargždų miesto perspektyvas ir naujo kokybiško būsto poreikį. Klaipėdos rajonas aktualus investuotojams, Gargžduose yra įsikūrę ar kuriasi nemažai Lietuvos bei užsienio kapitalo kompanijų, būsto Gargžduose dairosi ne tik šio miesto gyventojai, bet ir klaipėdiečiai ar būsto gimtinėje ateičiai besidairantys emigrantai.

Daugiabučio statybai naudojamos aukštos kokybės statybos ir apdailos medžiagos, greta mokyklos, darželiai, du dideli prekybos centrai, kino teatras. 2018 metais netoliese planuojama pradėti statyti modernų Gargždų sporto centrą su 25 metrų ilgio baseinu, sporto sale ir ledo arena.

Baigiamame statyti 7 aukštų daugiabutyje yra 35 patogiai suplanuoti butai su balkonais. Kiekviename jų įrengta individuali šilumos apskaitos ir reguliavimo sistema.

Naujakuriai galės išsirinkti nuo 45 iki 71 kv. metrų ploto 2–4 kambarių erdvius, šviesius ir šiltus butus. Pastato langų dydžiai suprojektuoti atsižvelgiant į pasaulio kryptis, siekiant suteikti optimalų šviesios kiekį ir išlaikyti šiltą būstą. Ant pastato stogo sumontuoti saulės kolektoriai vandeniui šildyti.

Didelės investicijos skiriamos gatvei įrengti bei namo aplinkai sutvarkyti – namo kiemas bus apsodintas brandžiais medžiais. Po namu įrengtas požeminis garažas, o kieme – erdvi automobilių stovėjimo aikštelė ir vaikų žaidimų erdvė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video