Top Baneris

Po kratų darbe ir namuose nuo pareigų šalinamas Alytaus vyriausiasis architektas

2021 sausio 26 d.
bns alytaus miesto vaizdai 5d8db45b9cae4
Ž.Gedvilos nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nuo pareigų nušalintas piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu įtariamas Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjas, miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Matažinskas.

„Savivaldybė iš Kauno apygardos prokuratūros gavo informaciją, kad Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojui, savivaldybės vyriausiajam architektui M. Matažinskui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų klastojimo, dėl to jis nuo sausio 26 dienos nušalintas nuo pareigų iki baudžiamojo proceso pabaigos“, – BNS antradienį sakė savivaldybės atstovė spaudai Loreta Gaižiuvienė.

Praėjusį spalį M. Matažinsko kabinete ir namuose teisėsauga atliko kratas, kurių metu paimti tyrimui reikalingi dokumentai, kita medžiaga.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl dokumentų klastojimo ir melagingos informacijos teikimo siekiant įgyti dokumentą. M. Matažinskui tyrime anksčiau buvo suteiktas specialiojo liudytojo statusas.

Tyrimas pradėtas gauto pareiškimo pagrindu dėl patalpų, esančių Audėjo gatvėje, atidalinimo teisėtumo ir dokumentų rengimo galimo klastojimo.

Naujienų portalui alytusplius.lt nušalintas vyriausiasis architektas sakė negalintis komentuoti tyrimo, kol vyksta ikiteisminis tyrimas.

Kauno apygardos prokuratūros atstovė spaudai Simona Snitkaitė-Kareivienė informavo BNS, kad M. Matažinskui taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Prokuratūros atstovės teigimu, daugiau įtariamųjų byloje nėra.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video