Top Baneris

Jonavoje – 2000 vietų sporto arena

2017 vasario 1 d.
Gyčio Dubausko nuotr.
Gyčio Dubausko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Dešimtmetį laukę jonaviškiai pagaliau turi modernų daugiafunkcį kompleksą – 2 tūkst. vietų sporto areną. „Labai džiaugiamės pagaliau galėdami pakviesti visus jonaviečius ir miesto svečius į ilgai lauktą Jonavos sporto arenos atidarymo šventę. Tikimės, kad jonaviečiai pamėgs naująją areną ir gausiai lankys čia vyksiančius renginius, o mūsų rajono sportininkai šioje arenoje pasieks daug naujų pergalių“, – sako laikinai einantis mero pareigas Eugenijus Sabutis.

Žeimių gatvėje, šalia „Lietavos“ stadiono, iškilusi arena lengvai pritaikoma įvairių sporto šakų varžyboms: krepšinio, salės futbolo, tinklinio, rankinio, bokso, dziudo, stalo teniso, badmintono, gimnastikos, sportinių šokių ir kt.

Sustūmus pirmojo aukšto tribūnas ir sporto salę padalijus į tris aikšteles, vienu metu arenoje galės vykti trys treniruotės.

Arenoje sudarytos visos sąlygos užsiimti ne tik sporto, bet ir kultūrine veikla, organizuoti aukšto lygio meninius pasirodymus, rengti miesto šventes ir kitus masinius renginius.

Pirmajame arenos aukšte nuolat veiks restoranas, trečiajame renginių metu dirbs VIP baras. Arenoje įrengtos penkios VIP ložės su tribūnomis po 24 sėdimas vietas. Arenoje taip pat įrengta 40 vietų konferencijų salė, erdvios patalpos sportininkams ir atlikėjams.

jonavos sporto arena 4

Arenos vizual.

„Jonavos sporto arena taps dar vienu objektu šalia Joninių slėnio ir Jonavos slidinėjimo centro, kuriais rūpintis patikėta Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui. Stengsimės, kad ir ši vieta taptų visų jonaviečių traukos centru, kad kiekvienas čia atvykęs Jonavos gyventojas ar miesto svečias gautų aukščiausios kokybės paslaugas, gerai praleistų laiką ir norėtų sugrįžti dar ir dar kartą“, – sako JKKSC direktorė Regina Stupurienė.

Jonavos sporto arena buvo pradėta projektuoti prieš dešimt metų, statybos pradėtos 2010-aisiais. Sporto arenos statyboms iš Valstybės investicijų programos buvo skirta iš viso 3 mln. 846 tūkst. eurų. Rajono savivaldybė skyrė 2 mln. 583 tūkst. eurų. 2016 m. prie arenos statybų finansavimo prisidėjo Jonavoje veikianti bendrovė „Achema“, skyrusi 600 tūkst. eurų paramą. Iš viso arenos statybos kainavo 7 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video