Top Baneris

Planuojama, kad 2026 m. Tauragėje iškils daugiafunkcė arena

2023 rugpjūčio 1 d.
Taurages arena 5
„Synergy Solutions“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Naujos sporto ir kultūros renginių vietos atsiradimui Tauragėje duotas startas – pasirašyta statybų sutartis su konkursą laimėjusia įmone. Darbus pradėti planuojama jau šiais metais. Tikimasi, kad Bernotiškės gatvėje iškilsiančia daugiafunkce arena Tauragės regiono gyventojai ir svečiai galės džiaugtis dar 2026 m. metų pabaigoje, rašo savivaldybė.

Liepos 31 d. Tauragės rajono savivaldybė pasirašė daugiafunkcės arenos statybų sutartį su konkursą laimėjusia įmone UAB „Gilesta“. Sutarties vertė – 19 491 285 eurų su PVM, o statybų darbus atlikti planuojama per 36 mėn. nuo sutarties pasirašymo dienos.

„Džiaugiuosi, kad daugiafunkcės arenos statybų sutartis pagaliau pasirašyta ir taip žengtas dar vienas tvirtas žingsnis, kuriant patrauklesnes gyvenimo sąlygas tauragiškiams ir miesto svečiams. Naujasis centras turėtų tapti dar viena traukos vieta, kuri įneš daugiau kultūros į visą regioną, paskatins gyventojus gyventi judriau, sveikiau ir gal net padės daliai jų siekti sportinės karjeros“, – kalbėjo Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Tauragės arena
„Synergy Solutions“ vizualizacija

Daugiau galimybių sportui ir kultūrai Tauragėje

Tauragėje iškilsianti multifunkcinė arena bus beveik 7947 kv. m. ploto, o savo inžineriniais sprendimais pastatas sudarys sąlygas vykdyti tiek sporto, tiek ir kultūrines veiklas.

Arenos projektavimo darbus vykdžiusi bendrovė „Synergy Solutions“ siekė, kad pastatas būtų kuo universalesnis: erdvės galėtų nesudėtingai ir mažiausiomis laiko sąnaudomis prisitaikyti prie skirtingų sporto šakų poreikių, o statinio akustinės savybės leistų organizuoti kokybiškus kultūros renginius.

Numatyta, kad arenos patalpos bus pritaikytos bent 8 sporto šakoms, tarp kurių – krepšinis, tinklinis, imtynės, badmintonas, mini futbolas ir kt. Patalpose bus įrengti 3 bėgimo takai, smėlio tinklinio salė su trimis aikštelėmis, leisiantys sportininkams treniruotis ir šaltuoju metų sezonu. Iš viso centre bus įrengta 1500 sėdimų vietų, tačiau didesnių renginių metu pastatas tilps apie 2500 žmonių. Taip pat planuojama, kad veiks kavinė.

Taurages arena brezinys3
„Synergy Solutions“ vizualizacija

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video