Top Baneris

Pirmieji Lietuvoje markizių gamintojai

2021 spalio 26 d.
DEXTERA nuotr.
DEXTERA nuotr.
Pasidalykite straipsniu

DEXTERA džiaugiasi galėdama pasiūlyti pirmąsias lietuviškas markizes. Naujiems gaminiams parinkti itin kūrybiški iš saulės dievų vardų kilę pavadinimai atspindi įmonės filosofiją – suteikti didžiausią komfortą, įsileidžiant saulės tiek, kiek norite patys.

Į klausimus apie naujųjų markizių savybes, technologijas, naudojamas medžiagas ir privalumus atsako įmonės DEXTERA komercijos direktorius Mantas Visockas.

Kokių gali būti markizių ir kokie jų privalumai palyginti su kitais nuo saulės saugančiais produktais?

Kalbant apie praktinius aspektus, akcentuojami keli esminiai dalykai. Visų pirma, markizės suteikia daugiau estetikos ir komforto jūsų terasai. DEXTEROS markizės išsiskiria ir optimaliu gamybos laiku. Kitos įmonės užsisako gaminius iš tiekėjų, todėl natūralu, kad visas procesas užtrunka daug ilgiau. Tai itin aktualu pandemijos ir karantino laikotarpiu. Kitas svarbus privalumas – bekompromisė lietuviška kokybė. Mūsų įmonė jau 25 m. dirba su saulės kontrolės sprendimais. Mes žinome, kad lietuviai vertina tik kokybiškus, ilgaamžius gaminius.

Kokie yra techniniai markizių ypatumai?

Visi trys DEXTEROS gaminamų markizių modeliai tvirtais laikikliais patogiai tvirtinami prie sienų arba lubų, individualiai reguliuojamas nuolydžio kampas. Gaminių konstrukcija nudažyta milteliniu būdu ir yra atspari įbrėžimams bei korozijai, o spalvą galima rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito. Svarbu paminėti, kad techninės markizių detalės papildomai apsaugotos plastiko dangteliais, todėl nesikaupia dulkės, užkertamas kelias apsigyventi vabzdžiams ir voragyviams. Markizės gali būti patogiai valdomos rankomis arba automatiškai – kaip jums patogiau. Taip pat siūlome platų priedų pasirinkimą (variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, vėjo daviklis, galimybė prijungti prie išmaniųjų namų sistemų), o tai lemia, kad šie saulės kontrolės mechanizmai tampa dar išmanesni ir komfortiškesni.

dextera markizes

Ar šioms markizėms gaminti naudojami išskirtiniai audiniai ir kitos medžiagos?

Labai vertinu mūsų kartos gyvenimo filosofiją – išsaugoti gamtą ateities kartoms, rūpintis ne tik savimi, bet ir aplinka, kurioje gyvename. Mūsų įmonei itin svarbūs tvarūs, teigiamai aplinką veikiantys sprendimai, todėl ir klientai galės rinktis markizes su pirmaisiais pasaulyje orą gryninančiais audiniais. Taip pat siūlome audinių, kurie grynina orą ir tai patvirtinta bandymais. Šie markizių audiniai stipriai gerina oro kokybę, mažina taršą, naikina nemalonius kvapus ir yra itin draugiški gamtai bei žmogaus sveikatai. Žinoma, šiuos audinius pirmiausia rinksis tie, kurie gyvena arčiau kelio, didmiesčiuose, pramoniniuose rajonuose. Tačiau svarbiausia, kad tokiu pasirinkimu mes kiekvienas prisidedame prie švaresnio pasaulio.

Papasakokite, kuo išskirtinis kiekvienas iš Jūsų pristatomų markizių tipų.

Markizė HELIOS – ypač tvirta, kasetė apsaugo audinį nuo lietaus, sniego ir purvo. Vienas didžiausių HELIOS privalumų – modernaus dizaino kasetė, kurioje suskleidus markizę visiškai apsaugomas audinys ir markizės alkūnės. Markizė prie namo fasado tvirtinama tik dviem laikikliais, o tai didelis pranašumas, palyginti su kitomis markizėmis. Įrengus vėjo daviklį, markizė išmaniai reaguoja į didėjantį vėjo greitį ir, kylant vėjui, susiskleidžia automatiškai.

Pusiau kasetinė markizė APOLLO išsiskiria tvirtumu ir rafinuotu dizainu, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina gaminio priežiūrą. Markizės konstrukcija apsaugo audinį nuo išorės poveikių. Tvirtos markizės alkūnės įtempiamos vidinėmis grandinėmis. Kaip ir HELIOS, įrengus vėjo daviklį, APOLLO išmaniai reaguoja į didėjantį vėjo greitį ir pati susiskleidžia.

Markizė SUNNA – tai tobulas sprendimas didesnėms terasoms ir komerciniams objektams. Šios markizės gali būti net iki 7 m pločio. Preciziškai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina priežiūrą. Markizė SUNNA yra bekompromisis pasirinkimas ieškantiems ekonomiško ir greito terasos uždengimo.

dextera markizes

Pasirinkę DEXTEROS markizes, būsite tikri, kad gausite aukščiausios klasės produktą ir galėsite mėgautis saule saugiai ir saikingai, nevarginami kaitrių spindulių. Plati gaminių spalvų paletė ir individualių matmenų galimybė leidžia sukurti unikalų gaminį, kuris papuoš ir apsaugos kiekvieną terasą.

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video