Top Baneris

Pirmasis „Marriott“ tinklo viešbutis jau ir Vilniuje

2018 kovo 28 d.
„Courtyard by Marriott“
„Hanner“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Balandį Vilniuje bus atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Courtyard by Marriott“ tinklo viešbutis. Į verslo klientus orientuotas keturių žvaigždučių viešbutis rinkai pasiūlys 199 kambarius ir pustrečio šimto vietų konferencijų centrą. „Courtyard by Marriott“ prekės ženklą į Lietuvą atvedė investicijų į nekilnojamojo turto projektus bendrovė „Hanner“. Iš viso į viešbutį bendrovė investavo 20 mln. eurų.

„Vilniuje trūksta verslo klasės viešbučių. Apgyvendinimo paslaugų poreikis dar labiau išaugs, kai po kelerių metų vietoje Koncertų ir sporto rūmų pradės veikti modernus Kongresų ir konferencijų centras. „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ viešbutis patenkins ne tik verslo klientų, tačiau ir atvykstančių turistų poreikius, taip pat sukurs sinergiją su šalia plėtojamu verslo centru „Business Stadium West“, kuris bus atidarytas trečiąjį šių metų ketvirtį“, – sako įmonės „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Įrengiant viešbutį daug dėmesio skirta pritraukti Lietuvos rangovus, kad investicijos būtų įsisavintos vietos bendrovių. „Marriott“ kelia aukštus kokybės standartus apdailos medžiagoms, baldams, interjero akcentams. Taigi, viešbutyje daug Lietuvos įmonių gaminių.

Vienas moderniausių pastatų visame „Courtyard by Marriott“ tinkle architektas Gintautas Natkevičius, kartu su komanda projektavęs viešbučio pastatą, sako, jog statinio architektūra yra išskirtinė visame „Courtyard by Marriott“ ženklo kontekste: „Architektūriniu požiūriu Vilniaus viešbučio pastatas yra vienas šiuolaikiškiausių visame „Courtyard by Marriott“ tinkle. Jis žymi šio modernėjančio prekės ženklo, paliekančio senąją amerikietišką tradiciją ir atsiveriančio šiandieninėms architektūrinėms tendencijoms, estetinį pokytį.“ Projekto architektai juokauja, kad papildomų balų, dalyvaudami šio projekto konkurse, gavo įrodę, kad toks pastato pasvirimas yra įgyvendinamas.

„Hanner“ nuotr.

„Courtyard by Marriott“ viešbučių kontekste išsiskirs ir Vilniaus viešbučio interjeras.

„Visame pasaulyje rasite vos vieną kitą šio ženklo viešbutį, kurio interjere vietoje tamsaus riešutmedžio būtų naudojamas šviesus medis. Šis interjeras, kurtas tarptautinės interjero dizainerių studijos „Scott Brownrigg“, pritaikytas būtent Lietuvai. Dominuojančių pastelinių jūros, gamtos, nugairintos pilkšvos medienos ir smėlio spalvų interjeras kaip švelnus pamušalas paminkština griežtoką ir vidui kontrastingą pastato architektūrą. Besižvalgantys po viešbutį pastebės ir subtiliai užmaskuotos lietuviškos simbolikos – kambarių paveiksluose galima atpažinti stilizuotą šiaudinių sodų grafiką, kilimuose įžvelgti tautinių ornamentų motyvų“, – pasakojo G. Natkevičius.

„Courtyard by Marriott“ viešbutis bus atidarytas daugiafunkciame kvartale „Business Stadium“, plėtojamame buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijoje. Be viešbučio teritorijoje plėtojamos miestui skirtos viešosios erdvės, verslo centrai, gyvenamieji namai. Kartu su viešbučiu, miestui ir viešbučio svečiams atsivers ir pirmoji kvartale kuriamų viešųjų erdvių dalis – skveras ir promenados dalis. Jų projektą kūrė ir įgyvendina pasaulinio garso kraštovaizdžio architektės Martos Švarc (Martha Schwartz) studija Londone.

„Hanner“ nuotr.

„Hanner“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video