Top Baneris

Pilaitėje pradedamos naujo lopšelio-darželio su baseinu statybos

2023 rugsėjo 13 d.
230912 Pilaites darzelio kapsule Eitvydas Kinaitis 039 2048x1365 1
Eitvydo Kinaičio nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sparčiai augančiame Pilaitės mikrorajone simboliniu kapsulės įkasimu pažymėtas vaikų lopšelio-darželio statybos darbų startas. Numatoma, kad ugdymo įstaigą galės lankyti net 320 vaikų, jame bus įrengta 16 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių. Prie naujojo Pilaitės lopšelio-darželio pastato planuojama pastatyti ir atskirą priestatą, kuriame bus įrengtas baseinas.

Naujasis lopšelis – darželis bus dviejų aukštų, U formos plano, bendras pastato plotas užims apie 3,5 tūkst. kv. m. Pirmame ugdymo įstaigos aukšte numatytos virtuvės, skalbyklos patalpos su tiesioginiu patekimu iš lauko, taip pat sargo patalpa, ūkio dirbtuvės, sporto/aktų salė ir pagalbinės patalpos. Sporto/aktų salė suprojektuota taip, kad iš jos būtų galima patekti tiesiai į lauką ir įvairūs renginiai šiltuoju sezonu galėtų vykti tiek viduje, tiek lauke.

Planuojama, kad kiekvienos grupės blokas bus sudarytas iš persirengimo zonos su spintelėmis, virtuvėlės, sanitarinio mazgo ir grupės žaidimo/miegojimo patalpomis. Naujas darželis bus pritaikytas ir neįgaliesiems, planuojama įrengti liftą, kurio pagalba bus galima patekti į antrą pastato aukštą.

Darželis bus statomas vienu etapu: bus įrengtas pastatas, sutvarkytas sklypas bei baseinas su visa jam reikalinga technika. Parengtame projekte numatyti skvereliai, mažosios architektūros  elementai, o greta esamos sporto aikštelės numatyta vieša vaikų žaidimų erdvė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video