Top Baneris

„Penosil“ sandarinimo sprendimai renovacijos metu

2023 birželio 15 d.
langu sandarinimas e1687420997603
Pasidalykite straipsniu

Renovacija – vienas efektyviausių būdų ne tik suteikti namui ar daugiabučiui gražesnę išvaizdą, bet ir pagerinti žmonėms gyvenimo kokybę renovuotame name.

Pagrindiniai pastatų renovacijos pranašumai:

  • renovuotų pastatų šilumos sąnaudos sumažėja per pusę. Temperatūros vidurkis patalpose tampa +21 °C  (nerenovuotuose vidutinė temperatūra siekia +18 °C);
  • renovuotų pastatų eksploatavimo laikas gali pailgėti net iki 30 metų;
  • pastatų priežiūros išlaidos gali būti sumažinamos iki 80 procentų;
  • pastatų estetinė vertė taip pat tampa kur kas didesnė, todėl aplinka tampa malonesnė. Tai gali padidinti pastato vertę maždaug 30 procentų. 
EEWI 5. drawing Renovation

Per renovaciją sudėtingiausia užsandarinti langų ir durų jungtis. Netaisyklingai šias vietas užsandarinus, per jas iš namų prarandame daugiausia šilumos. „Penosil“ turi specialų langų ir durų sandarinimo sprendimą renovacijai. Kiekvienas produktas atlieka svarbų ir specifinį vaidmenį, kad langų sandarinimas būtų teisingas ir taupantis energiją. Priklausomai nuo situacijos, kiekvienas produktas gali būti naudojamas atskirai arba kaip sistema kartu su kitais siekiant didžiausio įmanomo efekto ir geriausio rezultato. Keičiant langus, jų sandarinimo juostų naudojimas gali būti nepatogus. Jungčių apsaugai užtikrinti patartina naudoti skystas mastikas: iš vidaus „Penosil Air&Vapour Membrane 660“ garų izoliacinę mastiką, iš išorės – „Penosil Airtight Membrane 704“

660 Air and Vapor Membrane 660 white 5kg LT LV 1

AirTight 704 600ml 1

Šias mastikas galima naudoti ne tik langams sandarinti. Norint pasiekti geresnius sandarumo reikalavimus, rekomenduojame vidaus perimetro jungtis, įvairius įtrūkimus ar elektros lizdus sandarinti „Penosil Air&Vapour Membrane 660“. Ši mastika, sustiprinta fibropluoštu, sustingusi sudaro elastingą, sandarią ir garams nepralaidžią membraną.

Iš lauko pusės perimetro jungtis, tarpelius aplink lango išnešimo profilius ar kitus įtrūkimus rekomenduojame sandarinti „Penosil Airtight Membrane 704“. Ši mastika sustingusi sudaro besiūlę membraną, kuri yra visiškai nepralaidi orui ir vandeniui, tačiau išlieka pralaidi vandens garams, kurie yra konstrukcijoje.

Be įvairių jungčių sandarinimo, renovacijos metu svarbus pastato šiltinimas. Dažniausiai šiltinimui naudojama EPS, XPS plokštės arba vata. Efektyvus ir patogus būdas klijuoti šias šiltinimo medžiagas yra naudoti klijuojamąsias putas. Plokštėms klijuoti rekomenduojame rinktis „Penosil Polystyrol FixFoam 877“ arba klijuojamąsias putas „EPS&XPS SpeedFix 878“. Šios putos puikiai sukimba su įvairiomis statybinėmis medžiagomis, gali būti naudojamos visais metų laikais. Tinka ne tik izoliacinėms, bet ir apdailos plokštėms, taip pat palangėms klijuoti. 

878 SpeedFix EPS and XPS 878 LT 1

877 Polystyrol FixFoam 877 LT LV 1

Gyvenkime sandariuose namuose naudodami „Penosil“ sandarinimo sprendimus!

PARTNERIO TURINYS

PENOSIL logo web

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video