Top Baneris

„Peikko“ surenkamojo gelžbetonio sprendimai

2016 spalio 11 d.
„Peikko“ vizual.
„Peikko“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

1965 metais Suomijoje įkurta bendrovė „Peikko“ šiandien yra tarptautinė kompanija, kuri siūlo užsakovams novatoriškus sprendimus, darančius jų statybų procesus greitesnius, paprastesnius ir patikimesnius. „Peikko“ tikslas – pateikti pažangius, aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus atitinkančius sprendimus.

„Peikko“ siūlomi sprendimai ir naujausios gamybos technologijos jau ištrynė ryškią ribą tarp to, ką galima buvo įgyvendinti pasitelkiant tik monolitinį gelžbetonį, ir to, ką galima pastatyti naudojant surenkamąjį gelžbetonį. Taip surenkamojo gelžbetonio svarba ir pranašumai statybos rinkoje tampa akivaizdūs. Galimybė projektuoti sudėtingiausius kompleksinius konstrukcinius rėmus, aukšta elementų gamybos kokybė, kontroliuojama pačioje gamykloje, o ne statybvietėje, plačios fasadinių elementų baigtinės apdailos galimybės, didelė gaminių montavimo sparta ir efektyvumas daro didžiausią įtaką projekto sėkmei.

Vertinant visus septynis esminius reikalavimus, keliamus projektuojamiems statiniams, akivaizdu, kad surenkamasis gelžbetonis daro ypač didelę įtaką efektyviam jų visų įgyvendinimui. „Peikko“, siūlydama surenkamojo gelžbetonio elementų sujungimo ar tvirtinimo sprendimus, atsižvelgia į visus esminius reikalavimus, ir šie sprendimai yra nuolatos tobulinami. „Peikko“ siūlomų sprendimų gausa ir įvairiapusiškumas, taip pat teikiamos techninės koncultacijos visą projekto įgyvendinimo laikotarpį lemia sėkmingą surenkamojo gelžbetonio naudojimą sprendžiant sudėtingiausias konstrukcines užduotis.

peikko surenkamos 2

Tinkamiausiu sėkmės pavyzdžiu mechaninio atsparumo ir pastovumo bei saugos fone galima įvardyti „Peikko“ varžtines jungtis (1 pav.), kurios Lietuvoje pristatytos 2006 metais, vos įkūrus bendrovę „Peikko Lietuva“. Šiandien jos statybose jau tapo etalonu ir standartu, pakeitusiu neefektyvias lizdines kolonų bei pamatų jungtis.

Augant energinio efektyvumo reikalavimams, verta atkreipti dėmesį į „Peikko“ įstrižus trisluoksnių surenkamojo gelžbetonio sienų plokščių ryšius (2 pav.). Tai produktas, nuo kurio prieš 50 metų prasidėjo „Peikko“ istorija, ir jis vis dar sėkmingai parduodamas.

peikko logo

Ir pagaliau – žinomiausia „Peikko“ naujovė – kompozitinės DELTABEAM sijos (3 pav.). Tai produktas, kuris turi visa, kas aktualiausia šiandienos statybose: nuo mechaninio pastovumo ir gaisrinės saugos iki energinio efektyvumo bei tvarumo. DELTABEAM naudojimas įvairiems statinių konstrukciniams sprendimams, ypač pasitelkiant surenkamąjį gelžbetonį, garantuoja statinių atitikimą keliamiems aukščiausiems efektyvumo ir tvarumo reikalavimams.

Svarbu paminėti, kad „Peikko“ sprendimų naudojimas suteikia galimybę gauti papildomų balų vertinant statinio atitiktį pagal BREEAM ir LEED sertifikavimo sistemas.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video