Top Baneris

Pažangi ir atsakinga inžinerinių sistemų projektavimo technologija

2021 balandžio 3 d.
image00006
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Verslo centro „Nova“ statybos „Technopolio“ biurų mieste pareikalavo ne vienos profesionalios įmonės komandinių pastangų. Trijų korpusų statinys išsiskyrė masteliu, dizaino ir kokybės reikalavimais – tai pirmasis A+ energinės klasės pastatas visame biurų mieste. Kalbant tiek apie statybų procesą, tiek apie statinio funkcionalumą, labai svarbu atkreipti dėmesį į sistemas, kurių nei verslo centro nuomininkai, nei svečiai nemato, bet kurios yra nepaprastai svarbios pastato funkcionavimui. Vienos jų – UAB „PRIMUM Group“ suprojektuotos lietaus vandens nuleidimo sistemos.

Pagrindinė UAB „PRIMUM Group“ veiklos sritis – inžinerinių sistemų projektavimas. Įmonė savo veiklą pradėjo 2012 m., todėl jau dešimtmetį kaupia tiek pastatų, tiek viešųjų erdvių, gatvių inžinerinių sistemų projektavimo žinias ir patirtį. „Technopolio“ verslo centro projektui „Nova“ įmonės „PRIMUM Group“ komanda suprojektavo ne tik lietaus vandens nuleidimo, bet ir pamatų drenažo sistemas.

image006

Nors ir nematomi plika akimi, tai vieni pagrindinių darbų, lėmusių sėkmingą verslo centro „Nova“ iškilimą „Technopolio“ biurų mieste. Taikydama statinio informacinio modeliavimo technologiją BIM, įmonė greitai ir kokybiškai įgyvendino jai patikėtus darbus. „Pažangūs, inovatyvūs sprendimai – vienas pagrindinių mūsų tikslų dirbant su bet kokiu užsakovo mums pateiktu projektu“, – sako UAB „PRIMUM Group“ direktorius Renatas Masialskis.

Patyrę, savo darbą išmanantys įvairių sričių įmonės specialistai užtikrina, kad visos jų plataus spektro siūlomos paslaugos būtų kokybiškai įgyvendintos pagal užsakovo pageidavimus – tai gali būti inžinerinių, susisiekimo komunikacijų, elektrotechnikos projektavimas, lauko ir vidaus apšvietimo modeliavimas, procesų valdymas ir automatizacija (įskaitant „Protingo namo sistemą“), apsauginės sistemos projektų rengimas, melioracijos statinių projektų rengimas. Kiekvienam projektui skiriamas ypatingas dėmesys, taikomos šiuolaikinės kompiuterinės modeliavimo technologijos. Inovatyvių sprendimų taikymas leidžia įmonei „PRIMUM Group“ sparčiai augti rinkoje ir prisideda prie atsakingo, darnaus įmonės vystymosi išsaugant aplinką.

UAB Primum Group Logotipas


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video