Top Baneris

Patvirtintos Alytaus miesto bendrojo plano korekcijos

2016 spalio 31 d.
Alytaus savivaldybės nuotr.
Alytaus savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Alytaus miesto savivaldybės taryba patvirtino pakeistus miesto bendrojo plano sprendinius: neabejojama, kad toks sprendimas palengvins gyvenamosios statybos, verslo ir visuomeninių teritorijų plėtrą.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus, pakoreguotas miesto bendrasis planas yra labai svarbus, ilgai lauktas daugelio gyventojų ir verslininkų planavimo dokumentas. Nepatvirtinus šio plano, nekart strigo statybų ir kiti procesai.

Tikimasi, kad patvirtinus pakoreguotą planą, tokie pastatai, kaip, pavyzdžiui, „Taikos“ kino teatras, atgims naujam gyvenimui, taip pat sparčiau bus pradedamos naujos statybos.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojo savivaldybės vyriausiojo architekto Mindaugo Matažinsko, bendrasis planas ne kartą buvo svarstomas viešai. Jo sprendinių keitimas buvo organizuojamas įvertinus verslininkų, gyventojų prašymus, savivaldybės specialistų siūlymus. Atsižvelgus į prašymus, pastabas, plano sprendiniai buvo keičiami siekiant nustatyti lankstesnius planavimo principus, taip pat pakeisti Alytaus miesto bendrojo plano 25 teritorijų sprendinius.

Alytaus miesto bendrasis planas buvo patvirtintas 2004 ir 2009 m. 2016 spalio 27 d. patvirtinti šio plano pakeisti sprendiniai, jie galės būti koreguojami.

alytus bendr planas 2

„Taikos“ kino teatras (Šarūno Matulevičiaus nuotr.)

Alytaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video