Top Baneris

Patraukliausia edukacinė erdvė – viename Kauno darželių

2016 spalio 12 d.
Kauno savivaldybės nuotr.
Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kauno Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ edukacines erdves specialistai pripažino geriausiomis Lietuvoje. Darželis laimėjo Švietimo ir mokslo ministerijos penktą kartą rengtą Geriausiai tvarkomų edukacinių erdvių konkursą, kuriame prieš dvejus metus jau nugalėjo Kauno Panemunės pradinė mokykla.

„Darželiui tai yra labai didelis įvertinimas. Visa bendruomenė ne vienerius metus siekė šio tikslo. Mes nuosekliai stengiamės įgyvendinti ekologinio ugdymo principus, ir tai nėra vienerių ar dvejų metų darbo rezultatas. Darželio aplinka sukurta remiantis mūsų filosofija, kad vaikai galėtų ne tik pamatyti, bet ir paraugti, užuosti“, – teigė Kauno Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ direktorė Audra Liaudanskienė.

Šiame konkurse dalyvavo 6 Kauno švietimo įstaigos bei 60 švietimo įstaigų iš visos Lietuvos. Konkursas vyko dviem etapais – pirmasis savivaldybių, o antrasis – nacionaliniu lygmeniu.

Kauno Valdorfo darželis „Šaltinėlis“ jau daug metų dalyvauja projektuose „Eko karta“, „Žalia stotelė“, yra sertifikuotas vaikų sodininkavimo iniciatyvos „Žalia pėda“ dalyvis. Puoselėjant tradicijas, darželyje kasmet tęsiama tradicija įrengti šermukšnių alėją. Bendruomenės pastangomis sukurta savita, Valdorfo pedagogikos filosofiją atspindinti bei darnaus vystymosi idėjas atitinkanti originali ir prasminga edukacinė aplinka.

Kauno savivaldybės nuotr.

Kauno savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video