Top Baneris

Patraukli erdvė renginiams

2021 spalio 28 d.
Šiaulių estrada
„Aukstata“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Rekonstruojant Šiaulių miesto estrados kompleksą suformuota nauja, kokybiška, renginiams skirta aplinka su aptarnavimo pastatu. Buvusios estrados vietoje suformuota erdvi scena pridengta lengvos konstrukcijos balno formos stogu. Galinėje estrados pusėje įrengtas aptarnavimo pastatas su WC korpusu, dušais, rūbinėmis, atlikėjų grimerinėmis, persirengimo vietomis, parko darbuotojų poilsio kambariu.

Pastatas savo forma atkartoja esamą estrados pylimą ir į jį įsilieja. Apdailai panaudotas matine ruda spalva dažytų medžio tašų ventiliuojamasis fasadas kombinuojant jį su šviesiai pilkos spalvos fibrocementine apdaila.

Patekimui į rūbinių korpusą suformuoti laipteliai ir pandusas, pritaikytas žmonėms su negalia. Pertvarkytas esamas amfiteatras, suformuojant ~5000 sėdimų vietų, iš jų 109 pritaikytos ŽN poreikiams. Estrada įrengta atsižvelgiant į saugaus naudojimo aspektus. Pakilimai į tribūnas, praėjimai formuojami iš R11 slidumo klasės trinkelių. Estrados amfiteatro centrinėje dalyje suformuota platforma garso ir šviesos režisieriams.

Įrengta radijo bangomis valdomų mašinyčių trasa, kurioje dalyviams yra suformuota pakyla joms stebėti ir valdyti. Užlipimui ant šios platformos suformuoti laipteliai ir pandusas, pritaikytas žmonėms su negalia. Mašinyčių trasa aptverta. Tvoroje įrengtas turniketas ir greta jo varteliai ŽN patekimui.

Parke įrengti keli sporto aikštynai, golfo zona, vaikų iki 12 m žaidimams skirta aikštelė su laipynėmis, krepšinio, treniruočių aikštelės, šunų dresiravimo ir vedžiojimo zona, pastatytas riedlenčių ir riedučių parkas, atitinkantis tarptautinius standartus. Suformuoti nauji apšviesti takai su naujomis asfalto dangomis, rekonstruoti ir sutvarkyti esami asfalto dangos takai ir įrengti atsijų dangos takai, suoliukai. Įrengta fontanėlių vieta, lauko šachmatai, iškyloms skirta vieta. Išvalytas ir suformuotas tvenkinys su natūraliais šaltiniais.

Aukstata_Logo_Black

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video