Top Baneris

Patirtis ir inovacijos vonioje

2019 spalio 28 d.
„Hansgrohe“
„Hansgrohe“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vokietijos gamintojas „Hansgrohe“, pasaulinį pripažinimą pelnęs dėl nuolat rinkai siūlomų inovacijų, pristatė naują dušo produktų kolekciją „Rainfinity“, įvertintą prestižiniu „IF Gold award 2019“ apdovanojimu. Ji sujungia stilingą dizainą, novatoriškas technologijas ir aukščiausią kokybę. Pagrindiniais akcentais vonioje tapo modernus, elegantiškos matinės baltos spalvos paviršius kartu su itin populiarios grafito spalvos dušo disku.

Inovatyvus požiūris į dušą

Ypač didelė 360 mm „Rainfinity“ dušo galva apgaubia vandeniu visą kūną – nuo galvos iki kojų. Inovatyvus sieninis laikiklis leidžia ją reguliuoti nuo 10 iki 30 laipsnių kampu, o tai prausiantis padeda nusistatyti patogiausią dušo padėtį.

Lengvai įgaubtas vandens purškimo paviršius ir dušo galvos purškimo skylių išdėstymas užtikrina, kad vanduo prausiantis bėgtų ne tik ant galvos ir pečių, kaip įprasta dušuose, bet ir švelniai apgaubtų visą kūną.

Vandens purškimo technologija „PowderRain“ suteikia visiško atsipalaidavimo pojūtį. Tūkstančiai švelnių vandens mikrolašelių apgobia kūną tarsi minkštutė vandens antklodė. Dušo galvos centre sukoncentruoti purkštukai su „Intense PowderRain“ srove leidžia itin lengvai nuplauti šampūną. Perlų lašus primenantis krioklio režimas „RainStream“ atgaivina ir lepina nuolatiniu, didelio intensyvumo vandens purškimu, sykiu masažuoja pečius ir nugarą.

Kolekcijoje „Rainfinity“ siūlomas ir specialus pečių dušas – prie sienos tvirtinamas pailgas modulis sukuria krioklio efektą, kurio krintanti „PowderRain“ vandens srovė maloniai atpalaiduos jūsų pečius, o galva liks sausa. Šis prietaisas turi ir dar vieną itin praktišką funkciją – aukštos kokybės lentynėlę, ant kurios galima susidėti gausybę dušo reikmenų.

„Hansgrohe“ nuotr.

„Hansgrohe“ nuotr.

Kolekcijoje yra ir dušo sistema „Showerpipe“, kurioje dušo reikmenims susidėti skirta dar daugiau vietos. Sistemą sudaro stacionarios galvos dušas, rankinė dušo galvutė ir stačiakampis dušo vamzdis, prie kurio pritvirtintos lentynėlės. Dušo funkcijas ypač paprasta pasirinkti – naujoviškas sienoje paslėptas termostatinio maišytuvo modulis leidžia tą padaryti vieno „Select“ mygtuko paspaudimu.

Rankinio dušo galvutė „Rainfinity“ linijoje gali būti skritulio formos arba pailga, primenanti lazdelę – ją galima pasirinkti pagal savo poreikius ir vonios kambario dizainą. Beje, rankiniame duše yra ir dar viena unikali funkcija – srovė „MonoRain“, kurią sukurti įkvėpė gerai žinomas Sebastiano Kneipo sveikatingumo metodas, naudojamas ir garsiausiuose Europos kurortuose.

Kolekcijos „Rainfinity“ dizainas – optinė ekstravagancija. Didžiulės kabančios dušo galvos ir rankinės dušo galvutės su spalvotomis detalėmis suteikia vonios kambariui jaukumo. Didelis „Rainfinity“ produktų asortimentas suteikia daug galimybių įrengti dušą pagal asmeninius poreikius: dušo gaminiai gali būti tvirtinami prie sienos ar lubų, rankinės dušo galvutės su vienu ar trimis skirtingais vandens purškimo režimais, tradicinio dizaino ar lazdelės formos – įmanoma visiška dizaino laisvė.

„Hansgrohe“ nuotr.

„Hansgrohe“ nuotr.

Kokybė nuo 1901-ųjų

Vokietijos kompanija „Hansgrohe“ įkurta 1901 metais. Tradicijos ir lyderystė leidžia kompanijai užimti svarbią vietą santechnikos pramonėje. Prekės ženklas „Hansgrohe“ reiškia novatoriškus sprendimus, funkcionalų dizainą ir nepriekaištingą kokybę vonios kambariui bei virtuvei. Atsižvelgiant į estetiką, novatorišką dvasią ir vokišką inžinerinę patirtį, bendrovės gaminami produktai išsiskiria puikiu dizainu ir funkcionalumu. Nesenstantis dizainas ir vokiška kokybė – pridėtinė vertė, kurią įvertins kiekvienas klientas.

„Made by Hansgrohe“ – kokybės ženklas, kurį apibūdina patogumas, išmaniosios funkcijos, paprastas montavimas, ilgaamžiškumas ir priežiūra. „Hansgrohe“ produktai yra dizaino ir funkcionalumo simbiozės rezultatas, taip pat puiki investicija.

Gamintojas jau daugelį metų gaminių dizainą kuria bendradarbiaudamas su pasaulinio lygio dizaineriais, o tai užtikrina lyderystę santechnikos pramonėje ir daug naujų netikėtų sprendimų.

Visi produktai gaminami derinant moderniąsias technologijas ir meistriškumą bei kruopščiai atrinktas aukščiausios kokybės medžiagas. Griežti kokybės reikalavimai ir reguliari nepriklausomų institutų priežiūra užtikrina nepriekaištingą gaminių kokybę ir ilgą naudojimo laiką.

Daugiau informacijos apie naujus kolekcijos „Rainfinity“ dušo produktus: www.hansgrohe.lt

hansgrohe logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video