Top Baneris

Pastatų sandarinimas dar niekada nebuvo toks paprastas

2015 balandžio 21 d.
Pasidalykite straipsniu

Ilgametė korporacijos 3M patirtis sandarinimo juostų srityje padėjo sukurti unikalią produktų liniją. Naujosios „3M™ FAST“ lipniosios juostos tinka sujungimams, pertvaroms, stogams ir tarpams sandarinti, langų ir durų rėmams, darbui ir viduje, ir lauke.

Skirtingiems poreikiams skirtos trijų rūšių juostos:

FAST-G – sustiprinta audiniu skaidri juosta. Ji skirta plokščių sujungimams,
pertvaroms, interjerui ir eksterjerui sandarinti. Permatoma, kad sujungimo vietos būtų geriau matomos.
FAST-F – tampri juosta. Tai – ypač patvari ir lanksti aukštos kokybės juosta su nuimama apsaugine popieriaus juostele. Skirta durų ir langų rėmų, ventiliacijos sistemos bei tvirtų konstrukcijų, pertvarų sandarinimui lauke ir viduje.
FAST-D – dvipusio lipnumo juosta. Ypač stipri dvipusio lipnumo juosta, skirta gegnėms, stogui, ventiliacijos sistemoms sandarinti viduje ir išorėje.
Aukštos kokybės lipniosios juostos atitinka DIN ir SIA standartus. Dėl specialios technologijos klijų juostas galima montuoti temperatūroje iki -18°C. Visi produktai atsparūs UV spinduliams iki 6 mėnesių, gerai limpa prie visų statybose įprastų paviršių ir yra atsparios pradūrimui. FAST gaminių kokybė yra patikrinta akredituotoje testavimo organizacijoje Vokietijoje „eco-Institut“, testavimo institute „ift Rosenheim“ ir Berlyno technikos universiteto laboratorijose
„Trys juostos – tai viskas, ko Jums reikia patikimai užsandarinti pastatą“ – skelbia naujosios produktų linijos gamintojai.

Apie įmonę:

3M Lietuva, kaip globalios 3M korporacijos dalis, savo veiklą pradėjo 1994 metais. Šiuo metu padalinyje dirba 20 žmonių. Veikla vykdoma visose šešiose pagrindėse korporacijos verslo srityse, vietinei rinkai siūlomi daugiau nei 7000 produktų verslui bei namų vartotojams. Inovatyvūs pasaulyje gerai žinomi gaminiai įgyja vis didesnį populiarumą Lietuvoje, jais prekiauja daugiau nei 100 įmonės partnerių. Daugiau informacijos www.3M.lt

UAB „3M Lietuva“, A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius
Tel. +370 5 216 0780, el. p.
lurnieziene@mmm.com, www.3m.lt

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video