Top Baneris

Paskelbta 2023 metų interjero spalva

2022 lapkričio 12 d.
T tikkurila colornow23 rosy moment v413 wall
Pasidalykite straipsniu

„PPG Tikkurila“ pristatė 2023 metų spalvą ir spalvų kolekciją „Color Now“.  Kompanijos spalvų ekspertai 2023 metų spalva išrinko „Rosy Moment“ (V413), kuri simbolizuoja šilumą, empatiją ir geranoriškumą esantiesiems šalia, o kasdienybę paverčianti subtilia rožine akimirka.

Metų spalva paskelbta architektų renginyje

Architektai, dizaineriai ir aistringi spalvų mėgėjai su naujausiomis interjero spalvų tendencijomis, „Tikkurila“ 2023 metų spalva bei nauja spalvų kolekcija supažindino specialiame tam skirtame renginyje interjero salone „Interjero akcentai”.

Pristatymo metu „Tikkurila“ 2023 metų spalvą virtualiai pristatė kompanijos „Tikkurila“ spalvų ekspertė Irina Hanhisalo.

„Kelerius pastaruosius metus buvome atskirti vienas nuo kito, leidome laiką savo mažuose rateliuose. Atėjo metas ir vėl susieiti, atgaivinti bendrumo jausmą ir leisti atsiskleisti žmogiškumui bei empatijai. Gyvendami šioje Žemėje esame glaudžiai susiję vieni su kitais. Mes neišgyventume vieni ir tik kartu galime susikurti gerovę. Mus siejantis ryšys suteikia mūsų gyvenimui prasmę“, – sako kompanijos „Tikkurila“ spalvų ekspertė Irina Hanhisalo.

Renginyje dalyvavusi architektė Akiko Tutlys pasidalijo savo spalvų pajautimu interjere ir gamtoje.

„Kai ramiai stebi aplinką, šią spalvą aptinki gamtoje. Tada stebi, kokių kitų spalvų yra aplink. Rožinė spalva Lietuvos interjeruose nėra įprasta, bet ieškant įkvėpimo aplinkoje, galima rasti įvairių sprendimų, kaip šią spalvą įdomiai panaudoti,“ – sako architektė Akiko Tutlys. „Ši spalva ypač graži dėl atspalvių daugiasluoksniškumo. Naudočiau ją su tekstile – pavyzdžiui, šios spalvos gobelenu galite aptraukti sofą, o sieną dažyti kitomis „Tikkurila“ spalvomis iš 2023 metų splavų kolekcijos: šviesiai geltona „Wax“ (J392), tamsiai žalia „Grotto“ (M449). Taip juodai-baltai-pilkam gyvenimui suteiksite spalvų žavesio,“ – pataria Akiko Tutlys.

2023 metų spalvų kolekcija „Color Now“

2023 metų spalvų kolekcijoje „Color Now“ gausu ryškių spalvų, padedančių sukurti nuostabiai šiltą ir jaukią atmosferą. Ši įdomi kolekcija skatina nebijoti improvizuoti – išbandyti netikėtus, netgi itin drąsius spalvų derinius.

Kolekcijoje rasite sodrių ir ryškių spalvų, pvz., 2023 metų spalvą „Rosy Moment“ (V413), taip pat rausvai rudą spalvą „Kestrel“ (L478), mįslingąją „Aubergine“ (X501) ir samaninę „Grotto“ (M449). Kolekciją pagyvina gaiva dvelkiančios spalvos „Silk Road“ (S440) bei „Riviera“ (Y406) ir ryški „Magnolia“ (H320).

Kompanijos „PPG Tikkurila“ projektas „Color Now“ supažindina su naujausiomis įdomiomis ir kūrybingumą skatinančiomis spalvų tendencijomis bei temomis. Metų spalva ir spalvų kolekcijos „Color Now“ pristatomos nuo 2016 metų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video