Top Baneris

Pasienyje su Baltarusija nutiesta 170 km koncertinos

2022 sausio 24 d.
tvora pasienis
BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Svarbiausiuose pasienio su Baltarusija ruožuose jau nutiesta daugiau nei 170 kilometrų koncertinos. Visas tvoros su koncertina ilgis bus kiek daugiau nei 500 km. 

Informaciją apie fizinio barjero pasienyje su Baltarusija projekto eigą pirmadienį premjerės vadovaujamai priežiūros komisijai pranešė už jos įgyvendinimą atsakinga energetikos grupė „Epso-G“. 

Pasak „Epso-G“, koncertinos tiesimo darbai jau baigti Druskininkų, Barausko, Adutiškio, Kabelių ir Kapčiamiesčio pasienio užkardose – pirmojo etapo ruožuose. Tvoros segmentai juose bus įrengti iki balandžio 30 dienos.

Du iš keturių antrojo etapo ruožus – maždaug 100 kilometrų ilgio pietinį ir maždaug 70 km ilgio šiaurinį – tvorą įrengia jungtinės veiklos pagrindu dirbančios bendrovės „Kauno tiltai“ ir „Alkesta“, maždaug 100 km ilgio pietrytiniame ruože – bendrovė „Brosta“, o rytiniame maždaug 100 km ilgio – „Epso-G“ grupės bendrovė „Tetas“. 

Šios bendrovės beveik 90 mln. eurų vertės turėtų pabaigti iki rugsėjo.  Viso projekto vertė – apie 120 mln. eurų.   

Nurodoma, kad šiuo metu pasienyje tvorą stato apie 600 darbininkų.

Bendras Lietuvos sienos su Baltarusija ilgis yra 679 kilometrai, daugiau nei 100 kilometrų siena eina upių ir ežerų krantais.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video