Top Baneris

Parodoje „Namų pasaulis“ – Kauno NT rinkos naujienos

2017 kovo 13 d.
Pasidalykite straipsniu

Kovo 16–19 dienomis Kauno Žalgirio arenoje vyks 24-oji specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda „Namų pasaulis“. Šįmet pirmąsyk parodoje organizuojamoje „Būsto mugėje“ prisistatys nekilnojamojo turto (NT) įmonės bei finansų institucijos.

„Paroda „Namų pasaulis“ visada labai tiksliai indikuoja NT sektoriaus padėtį ir tendencijas, ne tik madų, bet ir ekonomines. Šiemet jaučiamas naujos statybos rinkos atsigavimas Kaune, optimistiškai nusiteikę statytojai laikinojoje sostinėje vykdo išties nemažai naujų gyvenamosios statybos projektų, kurie beveik visi bus pristatyti parodos metu“, – sako bendrovės „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius Erikas Piskunovas.

Pasak E. Piskunovo, parodoje lankytojai galės susipažinti su 14 šiuo metu Kaune plėtojamų gyvenamosios statybos projektų – nuo namų prestižiniame Žaliakalnyje iki kotedžų Kauno prieigose.

Tradiciškai parodoje naujienas pristatys statybinių medžiagų, baldų, gyvenamosios aplinkos tvarkymo, namų apyvokos reikmenų ir kt. gamintojai bei pardavėjai.

Iš viso parodoje dalyvauja daugiau kaip 200 dalyvių, kurie įsikurs net dvejuose „Žalgirio“ arenos aukštuose, taip pat veiks ir lauko ekspozicija. Parodos organizatoriai tikisi, kad parodoje apsilankys daugiau nei 31 tūkst. lankytojų.

Šiemet, kaip ir pernai, aktuali parodos tema nesikeičia – aukštesnio efektyvumo būstai ir išmanieji namai.

Lietuvos saulės energetikos asociacija antrąją parodos dieną pristatys specialų seminarą „Daugiau saulės išmaniajam namui“, kurio metu šios srities profesionalai plačiau papasakos apie saulės jėgainių pranašumus ir trūkumus, apžvelgs saulės energetikos ekonominius aspektus, pristatys saulės jėgainių pasiskirstymo Lietuvoje žemėlapį.

„Kiekvienas svajojantis apie naujus namus galės čia pat parodoje ne tik išsirinkti savo svajonių būstą, bet ir sužinoti realias jo įsigijimo sąlygas. „Būsto mugėje“ bankų atstovai konsultuos lankytojus būsto finansavimo klausimais, lankytojai galės preliminariai įsivertinti, kokio dydžio kreditą gali gauti konkrečiam parodoje išsirinktam NT objektui įsigyti.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video