Top Baneris

Pareigas palieka „Vilniaus vystymo kompanijos“ generalinis direktorius S. Barauskas

2023 kovo 23 d.
Saulius Barauskas
S. Barauskas, Vilniaus savivaldybės nuotr.

Už viešosios paskirties objektų projektavimą ir statybos valdymą atsakingos Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Vilniaus vystymo kompanija“ generalinis direktorius Saulius Barauskas asmeniniu sprendimu traukiasi iš užimamų pareigų. Nuo 2021 m. rugpjūčio šioje pozicijoje dirbęs S. Barauskas karjerą planuoja tęsti kitoje veiklos srityje, informuojama pranešime spaudai.

„Esu dėkingas Vilniaus miesto savivaldybės vadovybei ir merui už skirtą pasitikėjimą ir galimybę dirbti su tokia gausybe miestui svarbių projektų. Nepaprastai džiaugiuosi tuo, ką per šį trumpą ir itin intensyvų laiką pavyko pasiekti su šaunia komanda. Darbų ir iššūkių tikrai netrūksta, tad kviečiu jungtis drąsius ir energingus žmones prie bendrovės ir toliau kurti miestą, kuriame gera gyventi!“ – sako S. Barauskas.

Generalinis direktorius iš užimamų pareigų pasitrauks nuo balandžio 3 d. Naujo vadovo (-ės) atrankos konkursas bus paskelbtas artimiausiu metu.

UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ yra viena ilgiausiai veikiančių sostinės savivaldybės valdomų įmonių. Ji jau kelis dešimtmečius atlieka savivaldybei priklausančių viešosios paskirties švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų, sporto, kultūros, turizmo, sveikatos priežiūros ir viešųjų erdvių objektų projektavimo bei statybos valdymo paslaugas. Įmonė rūpinasi ir miesto nekilnojamuoju turtu: organizuoja nekilnojamojo turto realizavimą viešajame elektroniniame aukcione, nuomoja, parduoda ir įveiklina turtą, bendradarbiauja su nevyriausybinėmis ir ne pelno siekiančiomis organizacijomis.

Komentarai