Top Baneris

Panevėžyje renkasi Stasio Eidrigevičiaus menų centro konkurso komisija

2018 gegužės 9 d.
Stasio Eidrigevičiaus menų centro
semc.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien, gegužės 9-ąją, Panevėžio dailės galerijos Keramikos paviljone renkasi Stasio Eidrigevičiaus menų centro konkurso ekspertinė komisija. Komisija sudaryta iš 7 narių, iš kurių du – užsienio ekspertai bei pats Stasys Eidrigevičius. Konkursui darbus pateikė 19 architektų komandų.

Panevėžio miesto savivaldybės tikslas – įkurti šiuolaikišką, kokybišką, miesto ir Lietuvos kultūrinius poreikius tenkinantį daugiafunkcį menų centrą miesto centrinėje dalyje, kur dabar įsikūręs kino teatras „Garsas“. Menų centras taps svarbia ir šiuolaikiška miesto kultūrinės edukacijos patirčių vieta.

„Su nekantrumu laukėme ekspertų komisijos atvykstant į Panevėžį. Stasio Eidrigevičiaus menų centro įkūrimas Panevėžio mieste yra įvykis ne tik miestui, bet ir visai Lietuvai. Turime ambicingą tikslą kurti kultūrinį tašką, kuris skirtas ne tik eksponuoti garsių kūrėjų darbus, bet ir tapti platforma, kur galės rinktis miesto bendruomenė. Vietą, skirtą ne tik pažiūrėti, bet ir pažinti, išbandyti, bendrauti, užmegzti ryšius. Tikiu ir pasitikiu, jog ši komisija iš didelės įvairovės pateiktų darbų išrinks tinkamiausią projektą mūsų miestui. Dabar su nekantrumu lauksime rezultatų“, – kalbėjo Panevėžio miesto meras Rytis M. Račkauskas.

Konkursui pateikti darbai iki birželio 2 d. bus eksponuojami Panevėžio miesto galerijos Keramikos paviljone. Gegužės 9 d., kada vyks ekspertinės komisijos posėdis, ekspozicija viešai prieinama nebus, atsiprašome už nepatogumus. Skaitmeninę galeriją galima pamatyti konkurso elektroniniame puslapyje: www.semc.lt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video