Top Baneris

Panevėžyje atnaujintas gamybinis pastatas-vaiduoklis

2021 rugpjūčio 27 d.
panevezys lakavimo cechas
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Panevėžyje, J.Janonio gatvėje rekonstruotas buvęs baldų lakavimo cechas. Beveik milijoną eurų į rekonstrukciją investavusi „Infina“ jau turi pirmuosius klientus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Per kelis metus objektas buvo iš pagrindų renovuotas, sutvarkytos komunikacijos, įrengti privažiavimai. Ant stogo dar planuojama įrengti 300 KW galios saulės elektrinę. Skaičiuojama, jog bendras rekonstruotų patalpų plotas sieks 8 tūkstančius kvadratinių metrų, darbus galutinai baigti ketinama šiais metais.

Pastate jau įsikūrė bendrovės „Ramirent“, „Pauluma“, „Medžio aura“, „Dominati“, „Speran“. Artimiausiu metu turėtų įsikurti „Valientė“ ir „Vextrus“. Pastatą atgaivinusios UAB „Infina“ direktorius Stasys Poškus sako, kad kitą kartą vietoj seno statinio rekonstrukcijos tikriausiai rinktųsi variantą jį griauti bei statyti naują.

„Projektą reikėjo vėl ir vėl koreguoti, nes vis išlįsdavo staigmenų. Įsitikinome, jog tarybinių laikų komunikacijos brėžiniuose su realybe neturi nieko bendro. Pagal senus brėžinius – kanalizacija ir vandentiekis yra, o iš tikrųjų jų – nė kvapo. Teko iš naujo rūpintis elektra, vandentiekiu, kanalizacija, lietaus nuvedimais ir kitomis komunikacijomis“, – teigė S.Poškus.

Pastato – vaiduoklio vardą pelnęs objektas beveik nenaudojamas ir neprižiūrimas mieste stovėjo nuo 2003 metų. UAB „Infina“ jį įsigijo 2016-aisiais ir užsibrėžė tikslą objektą atnaujinti bei įveiklinti.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video