Top Baneris

Panevėžio savivaldybė ieško investuotojo naujos autobusų stoties statybai

2017 vasario 16 d.
panevezio stotis
Pasidalykite straipsniu

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė privataus investuotojo, kuris imtųsi atnaujinti autobusų stotį, atranką. „Šis konkursas – svarbus žingsnis siekiant pagaliau atnaujinti mūsų stotį, kad ji taptų tikru, reprezentuojančiu miesto veidu. Juk sakoma, kad būtent nuo stoties prasideda miestas. Tikimės, kad verslininkai bus aktyvūs, pasiūlys įdomių, originalių ir Panevėžiui naudingų sprendimų“, – sakė administracijos direktorius Tomas Jukna.

Su konkurso būdu atrinktu investuotoju bus sudaryta autobusų stoties ir su ja besiribojančių teritorijų konversijos bei naujos stoties statybos sutartis. Verslas turės pasiūlyti teritorijos išvystymo koncepciją, savo lėšomis suprojektuoti ir pastatyti autobusų stotį.

Pagrindiniai investuotojo atrankos kriterijai: techninės-architektūrinės aplinkos įvertinimo išsamumas, techninių-architektūrinių sprendimų detalumas, išbaigtumas, architektūrinė raiška ir estetika, inovatyvumas, integralumas ir funkciniai ryšiai su miesto centru, investicijų projektui įgyvendinti siūlomo organizacinio modelio, su teisine aplinka susijusių pasiūlymų išsamumas, detalumas ir įgyvendinamumas, investuotojo planuojama skirti lėšų suma, įsipareigojimų apimtis, pageidavimai dėl savivaldybės įsipareigojimų bei kt.

Investuotojui siūloma įvertinti apie 1,8 hektaro teritoriją Panevėžio centre, iš kurių 1 hektaras naudojamas stoties reikmėms.

Autobusų stoties konversijai ir pritaikymui bendruomenės reikmėms, stoties prieigoms tvarkyti savivaldybė ketina gauti 2,8 mln. eurų ES investicijų. Miesto indėlis sudarys daugiau kaip 0,5 mln. eurų.

Investuotojų pasiūlymų savivaldybė laukia iki kovo 13 d. 17 val.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video