Top Baneris

Panevėžiečiai raginami nesiskųsti dėl kelių remonto darbų, kad vėliau nereikėtų skųstis dėl duobių

2016 liepos 26 d.
Savitiškio g. po remonto (panevezys.lt nuotr.)
Savitiškio g. po remonto (panevezys.lt nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Pastaruoju metu Panevėžyje dėl gausiai atliekamų miesto gatvių remonto darbų susidarė kamščiai, gyventojai skundžiasi nepatogumais. Panevėžio miesto savivaldybė prašo panevėžiečių būti kantriems.

„Suprantu, kad dėl gatvių atnaujinimo darbų panevėžiečiai yra priversti kelyje praleisti daugiau laiko, nei yra suplanuota, ypač Rožyno mikrorajono, J. Tilvyčio gatvės gyventojai. Tačiau tai laikina. Manau, mums visiems svarbiausia, kad Panevėžys atsinaujina! Atsiprašome gyventojų dėl laikinų nepatogumų. Jau netrukuso visi kartu džiaugsimės, turėdami geresnes gatves, šaligatvius, įvažas, dviračių takus bei automobilių stovėjimo aikšteles“, – sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžyje įpusėjo J. Tilvyčio gatvės kapitalinio remonto darbai. Praėjusią savaitę archeologai pabaigė savo darbus, todėl gatvės remontas bus vykdomas sparčiau. Šiemet savivaldybė planavo atnaujinti tik J. Tilvyčio g. atkarpą tarp Klaipėdos ir Nemuno gatvių. Viešųjų pirkimų konkursu sutaupius apie ketvirtį milijono eurų, lėšos bus panaudotos tolesnei rekonstrukcijai – nuo Nemuno gatvės iki V. Alanto gatvės žiedo. Iš viso bus nutiesta apie 1,7 km naujo asfalto. Planuojama, kad visi statybos darbai turėtų būti atlikti iki lapkričio 30 d.

panevezys gatves 1

Savitiškio g. prieš remontą (panevezys.lt nuotr.)

Jau atlikti Vakarinės g. vakarinės eismo juostos dalies (nuo Savitiškio g. Nr. 35 iki Parko g. Nr. 38), rytinės eismo juostos (nuo Ateities g. 17A iki Parko g. Nr. 38) paprastieji remonto darbai. Taip pat atliktas asfaltbetonio dangos remontas Beržų g. atkarpoje nuo Ramygalos g. iki Velžio kelio, Gražinos ir Kaštonų gatvėse. Aguonų I ir II skersgatvių gyventojams nutiesta asfalto danga. Rožių gatvėje pradėti asfaltbetonio dangos remonto darbai. Remontuojama Plukių gatvė. Panaudojant frezuotą asfaltbetonį, dalis gatvės dangos jau pagerinta. Iki rugpjūčio 1 d. darbai jau turėtų būti atlikti.

Rugpjūčio mėnesį planuojama pagerinti žvyruotas gatves, panaudojant frezuotą asfaltbetonį Upės g. (nuo 47 A iki 49 Nr.), Bendrijų g. (nuo 2 iki 30 Nr.).

Didelis dėmesys skiriamas ir įvažų į daugiabučių namų kiemus atnaujinimui.

Šią savaitę turi būti baigtos įvažos: iš Ateities g. (šalia namų Nr. 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42); iš Ateities g. (šalia namų Nr.12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26).

Numatytos atnaujinti įvažos: iš Žvaigždžių g. (šalia namų Nr. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22); iš Projektuotojų g. (šalia namų Nr. 35, 37, 39, 41 ir Kniaudiškių g. namų Nr. 59, 61, 63); iš Projektuotojų g. (šalia namų Nr. 20, 20A, 22, 18, 18A, 16, 14).

Šiuo metu pagal nustatytus kriterijus parenkamos ir skaičiuojamos daugiabučių namų asfaltbetonio dangų remonto sąmatos. Priklausomai nuo to, kiek lėšų liks, bus atrenkama ir daugiau įvažų, kurios dar šiais metais sulauks remonto. Apie tai savivaldybė informuos papildomai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video