Top Baneris

Pamatykite, kaip ant ežero kranto Vilniuje dygsta naujas daugiabučių kvartalas (4)

2021 spalio 26 d.
giluzio rivjera vilnius homa
HOMA nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Augant būsto poreikiui Vilniuje, viena didžiausių Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Homa“ pradeda naują statybų etapą Pilaitėje, ant Gilužio ežero kranto vystomame projekte „Gilužio Rivjera“. Darbus planuojama pradėti 2022 m., o pabaigtuvės žadamos dar po metų. 

„Gilužio Rivjera“ – vienas didžiausių mūsų vystomų projektų. Tai gyvenvietė ant ežero kranto, kuri išsiskiria savo vieta, žaliosiomis erdvėmis ir būsimiems gyventojams kuriama gerove. Ją projektuodami galvojome apie žmogaus ryšį su gamta ir patogumą. Įsivaizdavome gyvenimą oazėje – saulės pasveikinimą medituojant ant kvepiančios žolės ir jos palydėjimą vaikštinėjant ežero krantine.

Todėl šiame kvartale yra net kelios vaikų žaidimų, aktyvaus poilsio aikštelės, skaitymo vietos, modernūs sporto įrenginiai ir sutvarkyta krantinė, suteiksianti erdvę gamtos bei žmogaus ryšio puoselėjimui“, – pasakoja viena iš „Homa“ įkūrėjų ir vykdomoji direktorė Jurgita Kveselaitė. Pasak jos, žaliai erdvei projekte skirta net 30 proc. teritorijos. 

giluzio rivjera vilnius homa
giluzio rivjera vilnius homa

Naujame kvartale numatyti ir būstai, skirti ilgalaikei nuomai. Pavyzdžiui, iš kitų miestų ar šalių atvykstantiems studentams ir jauniems specialistams, kurie ramybę vertina labiau už miesto triukšmą.

„Pradėjus projektuoti, – berods, 2011 metais – dar niekas negalvojo apie IT specialistus iš Baltarusijos, persikeliančius į Lietuvą. Bet dabar manome, kad tai būtų puiki vieta jiems ir jų šeimoms. Ypač tiems, kurie turi mažų vaikų ir nori užtikrinti jiems saugią aplinką, gyventi arčiau gamtos. Galvojame ir apie šeimas, kurios pasirinko nuomotis, o ne pirkti būstą. Taip pat vyresnio amžiaus žmones, kurie galbūt nori būti arčiau vaikų ar anūkų“, – teigia Jurgita Kveselaitė.

Nuomai „Gilužio Rivjeros“ projekte numatyti 2 pastatai, kurie planuojami, kaip svečių namai. Bendrovė tai įvardija aštuntuoju ir devintuoju projekto etapais. Tiesa, J. Kveselaitė pabrėžia, kad minimi pastatai suplanuoti tame pačiame detaliajame plane kaip ir visas „Gilužio Rivjera“ projektas.

Pirmuosiuose abiejų pastatų aukštuose bus po penkis 1-3 kambarių butus. Antrajame ir trečiajame aukštuose įsikūrusiuose svečių namuose planuojama po šešis 1-3 kambarių apartamentus.

Viso – 12 svečių namų apartamentų ir 5 gyvenamosios paskirties butai kiekviename pastate. Šiame projekte suplanuotos erdvės ir komercinei veiklai. Potencialiems nuomininkams bus pasiūlytos patalpos pirmuose pastatų aukštuose.

giluzio rivjera vilnius homa
giluzio rivjera vilnius homa

„Gilužio Rivjeros“ projekte numatytas ir septintasis etapas. „Tai tarsi „Gilužio Rivjeros“ projekto tęsinys. Laikome jį nauju to paties projekto statybų etapu, nors pastatas statomas šalia „Villa Alicante“ ir išsiskiria savo forma“, – sako viena iš „Homa“ įkūrėjų.

Trijų aukštų name bus siūlomi įsigyti 39 vieno-trijų kambarių butus. Jų plotas svyruos nuo 30,8 iki 74,8 kv. m. Šis pastatas jau pradėtas statyti. Darbus baigti planuojama kitų metų vasarą.

Iš viso „Gilužio Rivjeros“ projekte numatyta apie 440  butų. Kiekviename jų suplanuotas individualus grindinis dujinis šildymas, vitrininiai langai. Pirmieji aukštai turi nuosavas terasas iki 100 kv.m., kiti butai –  iki 14 kv.m. ploto balkonus. Į teritoriją bus galima įvažiuoti dviem įvažiavimais. Vakarinį miesto aplinkkelį automobiliu galima pasiekti per mažiau nei 10 minučių.

Šalia daugiabučių suprojektuota apie 600 vietų automobiliams ir įkrovimo stotelė elektromobiliams. Naujakuriams taip pat siūlomi erdvūs sandėliukai. 

Į šį projektą bendrovė investavo daugiau nei 22 mln. eurų. Pasak vystytojo, A+ energinės klasės būtų kaina šiuo metu čia svyruoja nuo 85 tūkst. eur iki 144 tūkst. eur. Tiesa, beveik visi butai, statyti ankstesniuose etapuose, jau yra išparduoti.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Kostas

  2021-11-16, 2:17  

  Atrodo baisiai. Sovietinių daugiabučių įkvėptas projektas. Jau dabar matosi kad jausis kaip gyvenimas kolonijoje.

 • Jonas

  2021-10-26, 21:09  

  Padarė urbanistikos išradimą: dvigubas parkingo vietas. Super jaukios bus vidinės gatvelės su keturiais statmenai suparkuotais automobiliais 😀

 • Antanas

  2021-10-26, 20:00  

  )))))) na jau ne,čia gi ,,Homa,, žinome,apie šitą vistitoja ir apie šitą projekta, žiūrėkite YouTube kas ten darosi,ten siukslinas ,bomzinas ,ten viską sudas,viskasssss ,stovės tie vyrukai,lietuviai jau ne klounai, pirmieji kas nėra supirko svajoja iš ten jau dingti

 • Kodėl homai dar toli iki pažangaus vakarietiško lygio…

  2021-10-26, 17:07  

  Blogiausia, kad dar vis parkovkes šalia namų projektuoja ir dar kvartalus tvorom apjuosia. Vagys patenka… o gyventojai suvaržomi.

Rekomenduojami video