Top Baneris

Palangos širdyje atidaromas viešbutis „Monist“ 

2023 liepos 13 d.
Monist02 1
„Monist“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įsibėgėjant vasaros sezonui liepos 14 dieną duris atvers „Monist“ – boutique stiliaus viešbutis – Palangos širdyje. Tai – naujo vardo SPA VILNIUS įmonių grupės viešbutis. Svečius pasitiks 30 kambarių, baseino ir pirčių erdvė, SPA paslaugų zona bei unikalus to paties pavadinimo restoranas.

Viešbučio „Monist“ pavadinimas atspindi unikalų požiūrį į poilsį ir atsipalaidavimą. Nors terminas monizmas paprastai reiškia filosofinį tikėjimą visų dalykų vienove, šiame viešbučio kontekste jis reiškia holistinį požiūrį į svečių patirtį. Kūnas, protas ir siela yra glaudžiai susiję ir tikras poilsis reikalauja dėmesio visiems trims.

„Palanga keičia savo veidą, žmonės atranda ją iš naujo. Būtent ne sezono metu – ji unikali, tarsi hipnotizuojanti ir nukelianti į visai kitokį, lėtesnio laiko, pasaulį. Čia galima rasti viską, ko reikia kokybiškam poilsiui ar darbui, atitrūkstant nuo rutinos: pasivaikščiojimus pajūriu, ramybę, kokybišką maistą ir atotrūkį nuo didmiesčių šurmulio. Drąsiai galime sakyti, kad Palanga nusipelnė boutique stiliaus viešbučio, kur žmonės atras ryšį su savimi ir artimaisiais“, – sakė SPA VILNIUS įmonių grupės vadovas Rokas Navickas.

SPA ir baseino zonoje laikas nepastebimai prabėgs bet kokiu oru. SPA masažo specialistus ruošė SPA VILNIUS apdovanojimus pelnę meistrai, tad svečias galės čia rasti ir dalelę SPA VILNIUS.

Išskirtinis viešbutyje įsikūręs to paties vardo restoranas taip pat suteiks nepakartojamų pojūčių. Koncepciją ruošė ir išskirtinius skonius kurs 16 metų patirtį turinti virtuvės šefė Eglė Kaminskaitė, dirbusi su garsiais restoranais Vilniuje bei patirtį gilinusi Norvegijoje bei Ispanijoje.

„Monist“ baltų paveldo patiekalai susipins su moderniais europietiškais skoniais, kurie grąžins į vaikystę, taip pat nustebins skonių deriniais ir suteiks emociją patiekalams. Meniu vyraus sezoniškumas ir vietos produkcija: nuo rabarbarų vasarą iki miško gėrybių rudenį.

Viešbutis ir restoranas „Monist“ įsikūręs prie Palangos bažnyčios, Vytauto g. 88 A. Architektai – studija „YES.design.architecture“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video