Top Baneris

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas

2024 gegužės 14 d.
sporto aikstele Palangoje 2 1
Palangos m. savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas.

Beveik 1400 kvadratinių metų ekstremalams skirta erdvė su riedlenčių ir hibridiniais elementais, pritaikyta riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių sportą mėgstantiems jaunuoliams, įkurta S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, šalia Sporto centro (Sporto g. 3).

Siekiant sukurti kuo patogesnę bei saugesnę aikštelę, rengiant ją buvo konsultuojamasi su ekstremalaus sporto profesionalais bei atsižvelgta į jų patarimus. Išklausyti ir bendruomenės išsakyti siūlymai bei pageidavimai, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

Palangos ekstremalaus sporto aikštynas skirtas įvairaus lygio sportininkams – tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems ar aktyviai sportuojantiems. Jis suskirstytas į keletą skirtingų zonų: viena jų daugiafunkcinė, skirta riedutininkams, riedlentininkams ir BMX dviratininkams, antroji – riedučiams ir riedlentėms, trečioji – BMX dviratininkams.

Moderniame aikštyne įrengta daugiau kaip 30 įvairaus sudėtingumo ekstremalaus sporto mėgėjams tinkančių įrenginių, sportuojančiųjų patogumui įrengti suolai, dviračių stovai, geriamojo vandens fontanėlis, kita reikalinga mažoji infrastruktūra.

Aikštelės rangovas – UAB „Kesrama“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video