Top Baneris

Verslo centre „Quadrum“ įkurtuves švenčia didžiausias nuomininkas

2016 rugpjūčio 19 d.
DNB banko nuotr.
DNB banko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Dešiniajame Neries krante pastatytas šiuolaikinis verslo centras „Quadrum“ tapo pagrindiniais DNB banko namais. Į aukščiausią verslo komplekso pastatą persikėlė pagrindinė banko būstinė ir modernus paslaugų centras, skirtas banko klientams.

DNB banko prezidentas neabejoja, kad nauja darbo kultūra, kuri atsiras persikėlus į šias patalpas, suteiks naujos patirties tiek darbuotojams, tiek banko klientams. „Pasaulis dar nebuvo toks greitas ir dinamiškas, kaip šiuo metu. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl tradicinė bankininkystė irgi turi keistis. Bankas nebėra ta institucija su klaidžiais koridoriais ir sunkiais ąžuoliniais stalais, skiriančiais bankininką nuo kliento. Todėl šios įkurtuvės nėra vien persikraustymas į naują vietą. Mes pakeitėme tiek tam tikrus organizacinius procesus, tiek savo įpročius, kad galėtume būti dar greitesni, modernesni ir paprastesni“, – sako DNB banko valdybos pirmininkas ir prezidentas Bjornaras Lundas.

Iš penkių skirtingose Vilniaus vietose išsibarsčiusių pastatų į Konstitucijos prospekte esantį verslo centrą atsikraustė apie 700 banko darbuotojų. Aukščiausiame „Quadrum“ verslo komplekso pastate bankas išsinuomojo 10 aukštų, kurių bendras plotas – 10 tūkst. kvadratinių metrų. Bankas įsikūrė pirmuose trijuose ir septyniuose viršutiniuose pastato aukštuose.

Kiekviename aukšte įrengtos trys darbo zonos: standartinės darbo vietos, tyliosios ir skirtos komandiniam darbui. Visi darbuotojai turi po nešiojamąjį kompiuterį ir mobilųjį telefoną. Tai leidžia kiekvienam laisvai migruoti po patalpą ir kasdien išsirinkti tinkamiausią darbo vietą, atsižvelgiant į suplanuotus darbus. Viename aukšte įsikūrė vienas arba keli susiję departamentai, aukšte dirba apie 100 darbuotojų.

„Naujasis atviro plano biuro ir pasirenkamos darbo vietos principas prieš kelerius metus sėkmingai įgyvendintas pagrindiniame banke Norvegijoje. Neabejoju, kad ši nauja darbo kultūra pasiteisins ir Lietuvoje. Kartu su laisvai pasirenkamos darbo vietos principu, įdiegėme ir gerokai daugiau naujovių, visuomet atsižvelgdami į pačių darbuotojų idėjas ir pasiūlymus. Nuo gazuoto vandens čiaupo ar skirtingų kavos rūšių iki susitikimų salių pavadinimų – visa tai sukūrėme kartu su savo darbuotojais, siekdami, kad adaptuotis prie naujos aplinkos pavyktų kuo greičiau“, – sako DNB personalo tarnybos vadovė Elvina Nagelytė-Boboriko.

Pirmajame verslo komplekso „Quadrum“ aukšte įsikūrė DNB banko klientų aptarnavimo centras. Savo išvaizda ir funkcionalumu jis mažai primena visiems įprastą tradicinį banko skyrių. Pirmiausia atsisakyta eilių valdymo sistemos – kiekvieną klientą pasitinka banko konsultantas. Pačiame skyriuje sukurta produktų siena, kurioje galima greitai ir paprastai susipažinti su banko siūlomomis paslaugomis ir netgi jas užsisakyti. Dar viena naujovė – edukacijai skirta zona, kur klientai gali susipažinti su banko paslaugomis, pasikalbėti finansinio raštingumo temomis ar gauti naudingų patarimų.

Iš įvairių Vilniaus vietų patogiai pasiekiamas konsultacijų centras pakeitė banko skyrius, esančius J. Basanavičiaus, Vilniaus ir Lvovo gatvėse.

Oficialus verslo centro „Quadrum“ atidarymas ir dviejų jo korpusų pristatymas įvyks rugsėjo 29 dieną.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video