Top Baneris

Pagiriamasis žodis aliuminio kompozicinėms plokštėms

2019 vasario 11 d.
fasadas su saray akp
Pasidalykite straipsniu

Bendrovės „OREX GROUP“ – oficialios Turkijos gamintojo „SARAY Aluminium“ atstovės Baltijos šalyse – komanda ką tik grįžo iš garsiausios statybos ir architektūros mugės Miunchene, kur kas dvejus metus susirenka aukščiausio lygio profesionalai ir progresyviausi statybinių medžiagų gamintojai. Per 250 000 lankytojų pritraukusioje parodoje kompanija pristatė produktus, tarp kurių – ir privalumų gausa pasižyminčias fasadams naudojamas SARAY aliuminio kompozicines plokštes (AKP).

Panaudojimo būdų – ne vienas

AKP – tvirta ir lengva, tolygi ir ilgaamžė trisluoksnė medžiaga, išorėje susidedanti iš aliuminio lakštų su apsaugine danga, o viduryje – polimerinio sluoksnio, priskiriamo 3 degumo klasėms: standartinei SARAY PE, kai AKP vidinis sluoksnis yra polietilenas, SARAY FR degumo klasei B-s1,d0, kai 70 proc. vidinio plokštės sluoksnio sudaro mineralinis užpildas, ir SARAY A2 degumo klasei A2-s1,d0 su net 90 proc. mineralinio užpildo koncentracija. Kurias iš jų pasirinkti – klientų valia. SARAY aliuminio kompozicinės plokštės yra sertifikuotos vienoje didžiausių Vokietijos laboratorijų „MPA Dresden“.

„Turkijos SARAY gamykloje gaminamos plokštės atitinka ES saugos, sveikatos ir aplinkosaugos reikalavimus bei pasižymi didelėmis pritaikymo galimybėmis. Tačiau bene svarbiausia – gamintojo 20 metų oficiali garantija, kurią suteikti leidžia trisluoksnis fasadinių plokščių padengimas „AkzoNobel KYNAR 500 PVDF“ dažais“, – teigė „OREX GROUP“ specialistas Mindaugas Brazdeikis.

Jo kolega Jurijus Aliukonis antrino: AKP pasižymi paprastu apdirbimu: lengvai pjaustomos, lenkiamos, frezuojamos ir gręžiamos. Tai lemia labai plačias panaudojimo galimybes. Bereikia tik architektų ir dizainerių išmonės bei lakios vaizduotės.

AKP naudojamos vėdinamiesiems fasadams, sienoms, luboms, piliastrams įrengti, pastatų rekonstrukcijai, kolonų apdirbimui, palangėms ir visur kitur, kur tik sugalvos dizaineriai.

Šios plokštės išsiskiria geromis terminėmis savybėmis, yra atsparios UV spindulių poveikiui, nepalankioms oro sąlygoms, korozijai.

Turkijos gamintojas „SARAY Aluminium“ šiais metais švenčia 40-metį.

Turkijos gamintojas „SARAY Aluminium“ šiais metais švenčia 40-metį.

Sprendimas – biurų pastatams

Iš „blogosios“ pusės gruntu ir apsauginiu dažų sluoksniu padengtos plokštės gali būti naudojamos ant aliuminio ir cinkuoto plieno karkaso, nes su metalu nesureaguos ir nesioksiduos.

AKP gali būti dviejų – 1250 ir 1500 mm – pločių. Standartinis ilgis siekia 3200 mm. Tokio dydžio ir standartinių spalvų plokščių gamintojo sandėlyje būna nuolat, todėl klientams jos pristatomos vos per savaitę. Esant poreikiui, galima užsakyti bet kokį plokščių ilgį iki 7000 mm. Spalvų spektras iš viso neribotas, o ta pati spalva gali būti dar ir matinio ar blizgaus paviršiaus.

Kompanija „OREX GROUP“ ne tik tenkina klientų pageidavimus, bet ir taupo jų sąnaudas. Ekonomiška, nes pritrūkus medžiagų, net ir viena plokštė klientui pristatoma be jokio pabrangimo. Taupu ir estetiška, nes SARAY kompozicinės plokštės gali būti gaminamos su specialiu NANO PVDF paviršiaus padengimu. Toks fasadas vadinamas savaime nusiplaunančiu.

NANO PVDF kompozicinės plokštės neįgeria jokių dažų (net ir permanentinio markerio), ant paviršiaus nelimpa purvas, dulkės, nesilaiko vanduo. Tokiomis plokštėmis uždengti fasadai net ir judriausiose miesto vietose niekada nebus purvini, visada atrodys taip pat gražiai kaip pirmą dieną. Architektai bei užsakovai nesibaimindami papildomų išlaidų fasadų valymui, gali rinktis tamsias ir intensyvias spalvas.

Verslo centras „Eleven“. Aleksandrs Kendenkovs nuotr.

Verslo centras „Eleven“. Aleksandrs Kendenkovs nuotr.

Vienas naujausių „OREX GROUP“ įgyvendintų objektų – aukščiausios klasės verslo centras Rygoje „Eleven“, kurio fasadui panaudotos būtent SARAY A2, NANO PVDF dengtos plokštės.

Bendrovė „OREX GROUP“ taip pat tiekia nepriekaištingos kokybės SARAY aliuminio profilius fasadams, vidaus darbams, baldams, pramonei ir pan. Pasirinkimo galimybės plačios: aliuminio lydiniai, spalvos iš RAL ar NCS spalvu palečių, pageidaujamas blizgumo ar matiškumo lygis, įvairios paviršiaus struktūros.

Profiliai dažomi PVDF (polivinildenfluorido) danga. Ji rekomenduojama atvejais, kai reikia atsparumo ir ilgalaikio spalvos stabilumo. Anoduojami profiliai užtikrina puikų atsparumą korozijai, trinčiai ir gerą dekoratyvinę išvaizdą.

saray logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video