Top Baneris

Paaiškėjo, kaip po rekonstrukcijos atrodys buvusio Vilniaus centrinio pašto pastatas

2022 kovo 1 d.
vilniaus centrinis pastas
„A2SM“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Viešinami projektiniai siūlymai, kuriuose pristatoma buvusio Vilniaus centrinio pašto pastato rekonstrukcijos vizija. Po rekonstrukcijos šiame pastate planuoja įsikurti ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

Pastato cokoliniame aukšte bus naikinamas parkingas ir ūkinės patalpos, o šiame aukšte planuojama įrengti paskaitų ir konferencijų sales, alternatyvaus darbo ir poilsio erdves, holą.

„Pirmame pastato aukšte bus išsaugomas holas ir pagrindinės erdvės įvaizdis (buvusi pašto operacijų erdvė). Bus išlaikoma pastato orginali architektūrinė idėja, kada holas ir pagrindinė erdve veikia tarsi pastato vidinis kiemas, kuriame numatomos poilsio ir renginių zonos. Pastato pagrindinis įėjimas lieka nepakitęs, tik bus pritaikomas žmonių su fizine negalia poreikiams.

Antrame pastato aukšte planuojamos mokymo auditorijos, dėstytojų ir darbuotojų kabinetai. Trečiame pastato aukšte planuojami universiteto administracijos darbuotojų kabinetai, pasitarimų kambariai. Numatomas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto darbuotojų skaičius – 120. Pirmojo pastato aukšto pietvakarinėje dalyje, prie Gedimino pr., planuojamos patalpos kavinei ar restoranui, į kurias bus patenkama iš Gedimino prospekto“, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Projektinius siūlymus ruošė: UAB „A2SM“ ir UAB „NIT projektai“, projekto vadovas – Tomas Karosas. Projektą vysto UAB „Terseta“, priklausanti „Lords LB“.

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video