PAA vonios ir praustuvai elegantiškam vonios kambariui

PAA 2021 balandžio 21 d.
Vonios ir praustuvai „Amore“.

PAA produkcija kuriama ir gaminama Latvijoje jau 27 metus. Gaminių kokybė tikrinama rankomis. Visi PAA produktai gaminami iš kruopščiai atrinktų kokybiškų medžiagų, idėjas generuoja patyrę dizaineriai, taip pat prisideda inžinierių ir meistrų patirtis ir darbas. Vonios kambariams PAA siūlo 3 pagrindinių medžiagų kolekcijų gaminius: Silkstone, akmens masės ir akrilo.

Silkstone – šiuolaikinė marmuro alternatyva: tvirtas ir ilgaamžis akmuo matiniu, šilkiniu, šiltu paviršiumi, maloniu liesti. Šos medžiagos pagrindas yra gamtinės kilmės – boksitas – pagrindinė sudedamoji dalis. Populiariausias Silkstone atspalvis – Matte White (baltas), bet galimos ir kitos spalvos. Medžaga matinė, todėl ją langva prižiūrėti lengvai abrazyvinėmis priežiūros priemonėmis (video). Svarbiausia – Silkstone – tai vienalytė medžiaga, kurios paviršius ne blizgus, o matinis.

PAA Silkstone kolekcijos gaminiai

Vonios ir praustuvai „Deco“:

Vonios ir praustuvai „Felice“:

Vonios ir praustuvai „Amore“:

Vonios ir praustuvai „Bella“:

Akmens masė – vonios kambaryje tai patikima, tvirta ir stabili medžiaga, ilgą laiką išlaikanti šilumą. Akmens masės (arba lieto akmens) gamybos procese masė liejama į gaminiui skirtą formą. Gamyboje naudojami marmuro milteliai, kurie maišomi su sintetinėmis dervomis vakuume, taip pat pridedama mikro oro burbuliukų apsaugai nuo terminio smūgio. Akmens masės gaminiai labai patvarūs, nes padengti apie 1,5 mm emalio sluoksniu (Gelcoat). Šios vonios ir praustuvai galimi ne tik baltos, bet ir kitokių spalvų. Jų paviršius lengvai prižiūrimas, patrauklus ir blizgus.

PAA akmens masės kolekcijos gaminiai

Vonios ir praustuvai „Vario“:

Vonios ir praustuvai „Step“:

Vonios ir praustuvai „Victoria“:

Akrilas – lengva ir praktiška medžiaga, kuri ne vieną dešimtmetį džiugins Jus ryškiu, blizgiu paviršiumi vonios kambaryje. Akrilinės vonios lengvesnės, o tai reiškia, kad jos – pirmas pasirinkimas, jei vonios kambarys yra daugiaaukštyje ar name su sudėtingu laiptų išplanavimu.

Akrilinės vonios patvarios, nes yra sutvirtintos 4-22 mm stiko audinio sluoksniu ir turi metalinį rėmą su kojelėmis. Į šias vonias gali būti sumontuota masažo sistema. Galimos baltos, o taip pat ir kitų spalvų vonios, jų paviršius blizgus, jas labai lengva prižiūrėti.

Laisvai pastatoma vonia „Aria“:

Stačiakampė vonia „Sonata“:

Kampinė vonia „Rumba“:

Vonios kambariai skirtingi, kaip ir interjero dizaino sprendimai juose, todėl siūlome kiekvienam naujakuriui būtent jam skirtą vonią ar praustuvą.

Susipažinkite su PAA gaminiais atidžiau: www.paa.lt

PARTNERIO TURINYS

Dalintis:
Komentarai