Top Baneris

„Ostas“: grindų dangos biurams

2018 lapkričio 28 d.
grindų danga
Pasidalykite straipsniu

Interjero dizaineriai rinkdamiesi grindų dangas įprastai vadovaujasi ne tik funkcionalumo, ilgaamžiškumo, bet ir estetikos kriterijais. Taigi, grindų danga gali tapti puikia priemone netikėtumo efektui biure sukurti.

Prieš dešimtmetį veiklą pradėjusi bendrovė „Ostas“, subūrusi kompetentingus specialistus, gali pasiūlyti kokybiškus sprendimus, kaip nuo pradžių iki pabaigos įgyvendinti susikurtą viziją. Pastaruosius kelerius metus, anot „Osto“ specialistų, klientai biurams renkasi kiliminės dangos plyteles, kurių priežiūra labai paprasta (prireikus plytelę galima lengvai pakeisti), be to, kiliminės dangos plytelės suteikia patalpai modernumo, nes įmanoma sukomponuoti įvairiausių raštų.

Pavyzdžiui, plytelės klojamos šachmatais arba įterpiant visiškai kitos spalvos plyteles – taip sukuriamas pageidaujamas dizainas, spalvinė gama priderinama prie įmonės logotipo ir pan. Kartais kiliminės dangos plytelės – logiškiausias sprendimas dėl patogesnės inžinerinių tinklų eksploatacijos. Galiausiai šios plytelės, priešingai nei ruloninės dangos, ypač patogiai transportuojamos.

Dauguma užsakovų vis dar renkasi standartinius atspalvius ir klasiką, tačiau populiarėja ir neįprasti sprendimai: pasirenkamos ne standartinių dydžių keturkampės kiliminės plytelės, o kur kas įdomesnės – šešiakampio formos arba kiliminės lentelės.

Specialistai patvirtina – grindų danga turi ne tik traukti akį, bet ir suteikti patogumo. Dauguma klientų biuruose neskaičiuoja valandų, juose nori jaustis jaukiai kaip namie, todėl dažnai renkasi tokias grindų dangas, ant kurių būtų patogu vaikščioti, kurios sulaikytų triukšmą, būtų lengvai prižiūrimos ir eksploatuojamos.

Bendrovė „Ostas“ atstovauja pasaulyje pripažintiems kiliminių dangų gamintojams „Shaw contract“, taip pat prekiauja „Forbo“, „Edel“ kiliminėmis dangomis, įrengia visas grindų dangas ir kojų valymo groteles. Apie pastarąsias projektuodami pastatus vis dažniau pagalvoja architektai.

Įėjimo kojų valymo grotelės įprastai įrengiamos trijose zonose. Pirmojoje lankytojai palieka daugiausia ant batų atsinešamo purvo, todėl čia tinka grotelės su šerių intarpais arba šerių bei gumos intarpais, kurie išvalo giliai bato protektoriuje esančius nešvarumus – žvyrą, smėlį ar sniegą, o gumos intarpai suteikia stabilumo. Antrojoje zonoje purvo ant batų lieka mažiau, taigi, čia rekomenduojama montuoti groteles su kilimo intarpais, kurie sulaiko drėgmę. Galiausiai trečiojoje zonoje tiesiami kojų valymo kilimai, sulaikantys užsilikusią drėgmę nuo batų ir ją sugeriantys. Taip vidinės pastato patalpos išlieka švarios.

ostas logo

Daugiau informacijos: www.ostas.lt, www.dr-schutz.lt

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video