Top Baneris

Originalūs plieno dirbiniai, puošiantys pastato erdves

2021 rugpjūčio 2 d.
uab plieno kalvė
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pagrindiniai Bokšto g. 6 esančio komplekso darbai jau pabaigti, liko paskutiniai potėpiai ir į dažais kvepiančias patalpas rinksis pirmieji naujakuriai.

„Neabejoju, kad dar ilgai prisiminsime Bokšto skverą, – su šypsena sako įmonės „Plieno kalvė“ įkūrėjas ir vadovas Giedrius Šakalys. – Tai buvo laikas, kuris įsiminė kaip augimo, komandos susitelkimo ir neįtikėtinų vizijų pavertimo realybe etapas. Per pastaruosius 2,5 metų trukusį bendradarbiavimą išpildėme 5 kalviškus, rankomis kniedytų vartų projektus, kuriuos sukūrė architektė Christina Seilern iš „Studio Seilern Architects“.

bokšto skveras uab plieno kalvė
bokšto skveras uab plieno kalvė

Taip pat, bendradarbiaudami su architektu Mariumi Mateika, pagal jo sukurtą individualų projektą įrengėme tris iš aštuonių objekto laiptinių. Jos puošia bendrovės „Baltische Haus“, kurioje dirba architektas, biurą, įsikūrusį šiame komplekse. Esame dėkingi UAB „Archinova“ kolektyvui už suteiktą pasitikėjimą ir galimybes.“

UAB „Plieno kalvė“ jau 15 metų gamina nestandartinius vienetinius metalo dirbinius. Per ilgus metus sukaupta patirtis ir suburtas profesionalus kolektyvas leidžia išpildyti net ir labai sudėtingus, precizikos reikalaujančius projektus tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

bokšto skveras uab plieno kalvė
bokšto skveras uab plieno kalvė
Plieno kalve


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video