Top Baneris

Solitek

Biblioteka > Solitek

Glass Glass Solrif 2

„SOLID Solrif®“ integruotas saulės elektrinės sprendimas įvairių tipų namams. Tai specialiai sukurti, integruojami į stogą stiklas / stiklas saulės moduliai, kurie veikia kaip didelės, tvirtos ir saugios fotovoltinės stogo čerpės. Kaip ir įprastas stogas, SOLID Solrif saugo nuo šalčio sniego ir kitų specifinių klimato sąlygų. Pasirinkę„SOLID Solrif® mėgausitės ne tik išskirtiniu dizainu, prisidėsite prie žiedinės ekonomikos skatinimo, bet ir sutaupysite dvigubai – stogo čerpėms ir sąskaitai už elektrą.

Darbiniai failai.

SOLID Bifacial 350W

„SOLID Bifacial“ yra pažangūs dvipusiai saulės moduliai, kurie saulės šviesą paverčia elektros energija tiek iš viršutinės, tiek iš apatinės pusės. Tai padaryti įmanoma naudojant dvipusius saulės elementus ir apsauginį grūdintą stiklą viršutinėje ir apatinėje pusėse. Apatinė saulės elemento pusė sugeria šviesą, kuri atsispindi nuo žemės. Ji vadinama albedo šviesa. Baltas paviršius gali atspindėti iki 80% atspindėtos saulės šviesos. Idealiomis sąlygomis, šis saulės modulis gali generuoti net iki 40% daugiau energijos, nei įprasti moduliai.

Darbiniai failai.

Blackstar 360W

Saulės moduliai BLACKSTAR pasižymi išskirtiniu, subtiliu dizainu. Šių modulių gamybai naudojamas plonesnis stiklas, aliuminio rėmas ir tik kruopščiai atrinkti komponentai. Taip pat bendradarbiaujama su laiko patikrintais medžiagų tiekėjais. Visiškai juodi saulės moduliai yra sukurti atlaikyti net didžiausius šalčius, spiginančius karščius, itin vėjuotą ar specifišką, sūrią aplinką. BLACKSTAR stiklas/stiklas moduliai yra perdirbami bei priskiriami A degumo klasei. Jie taip pat generuoja energiją iš abiejų pusių ir atitinka aukščiausius žalumo standartus.

Darbiniai failai.

SOLID Wall 360W

SOLID Wall inovatyvus ir aplinkai draugiškas, išskirtiniu dizainu pasižymintis sprendimas. Cradle to Cradle sertifikatas pagrindžia, kad šie integruoti, berėmiai saulės moduliai atitinka visus aplinkosaugos, energijos taupymo, socialinio atsakingumo reikalavimus. SOLID Wall galima pritaikyti bet kokiems pastatams – nuo komercinių iki privačių, ar daugiabučių namų. Savaime nusivalantys, žvilgantys moduliai atrodys nepriekaištingai tiek ant senų, tiek ant naujų, didelių ar mažų pastatų. Taip pat svarbu pabrėžti, kad šie moduliai gali būti montuojami tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai.

Darbiniai failai.

Siūlome skaityti: