Top Baneris

Biblioteka > Apšvietimas ir priedai

jung 1

Bet kuris pastatas ar off-grid ar on grid neišsiverčia be paprasčiausių kištukinių lizdų ir jungiklių (tiek išmanių, tiek paprastų). Kištukiniams lizdams JUNG siūlo naudoti šiuos (spalvų pasirinkimas itin platus)

JUNG BIM: https://www.bimobject.com/en/jung

Atsisiųsti darbinius failus.

2 jung2

Būvio davikliai. Jie leidžia fiksuoti judesį ir ar yra žmonių patalpoje, matuoja apšvietimo lygį ir temperatūrą – jų duomenys padeda valdyt klimatą, šviesas, žaliuzes – itin naudingas ir itin mažas gaminys.

JUNG BIM: https://www.bimobject.com/en/jung

3 jung

Apšvietimo valdymui JUNG rekomenduoja ekonominės serijos išmanius jungiklius F10. Jie atrodo kaip įprasti mechaniniai jungikliai, bet yra išmanios sistemos dalis. Jie ekonomiški ne tik savo kaina bet ir tuom, kad jiems pagaminti reikia mažiau energijos/medžiagų – taigi tai tvaraus pastato elementas. Viena iš išmanių jungiklių funkcijų – jie viduje turi temperatūros daviklius – tad taip sprendžiamas ir temperatūros matavimo bei valdymo klausimas

Žaliuzių/roletų/užuolaidų valdymas. Tai svarbi energijos išsaugojimo dalis (kas itin svarbu off-grid) – nes žaliuzes (ypač išorines) gali blokuoti per didelį perkaitinimą nuo saulės ir sumažinti vėsinimo poreikį, gali blokuoti šilumos išėjimą žiemą, ko pasekoje reikės mažiau šildyti.

JUNG BIM: https://www.bimobject.com/en/jung

4 jung

Šildymo, vėdinimo, rekuperacijos sistemų suvaldymui siūloma naudoti mini serveriuką SV-server. Jame galima užprogramuoti režimus, taimerius, logiką, matyti sunaudojamus resursus, grafikus – ir taip optimizuoti vartojimą. Tai pat stebėti objektą per ip kameras, jei tokios būtų sumontuotos. Taip pat jis kuria web puslapį, per kuri galima valdyti visa tai telefonu, planšete, kompiuteriu – tiek viduje, tiek ir per interneta

JUNG BIM: https://www.bimobject.com/en/jung

5 jung

Klimato valdymas. JUNG siūlo naudoti universalų daviklį (multi sensor), kuris matuoja CO2 kiekį, drėgmės kiekį ir temperatūrą – tų duomenų pakanka tam, kad valdyti šildymo, vėdinimo, rekuperacijos sistemas.

JUNG BIM: https://www.bimobject.com/en/jung

6 jung

Tam, kad matyti visus parametrus, kad valdymas visada būtų pasiekiamas (telefoną galima pamesti, sudaužyti..) – pasitarnauja valdymo ekranas, kuriame galima matyti ir valdyti SV-server tiekiamus duomenis. Tuo pačiu jis atstoja ir telefonspynės vidinę stotelę. Jame matosi ir gali būti reguliuojami temperatūros ir kiti parametrai.

JUNG BIM: https://www.bimobject.com/en/jung

7 jung

Vykdymo įrenginiai – tai įrenginiai, kurie gavę komandas iš valdymo elementų ką nors įjungia, išjungia ar reguliuoja.

JUNG BIM: https://www.bimobject.com/en/jung

  < Grįžti atgal  

Siūlome skaityti: