Top Baneris

Nustatyta tvarka, kaip iš anksto raštu pritarti bendrijos steigimui

2023 sausio 24 d.
639c63940066f20221216igphoto0332 scaled
I. Gelūno/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministras patvirtino atnaujintas Daugiabučių gyvenamųjų namų ar paskirties pastatų savininkų bendrijų steigiamojo susirinkimo protokolas ir steigiamojo susirinkimo dalyvių sąrašo pavyzdinės formos ir Pritarimo raštu iš anksto bendrijos steigimo ir kitų steigiamojo susirinkimo darbotvarkės klausimų tvarkos aprašas.

Tvarkos aprašas nustatytas, kad šiuo metu daugiabučių gyvenamųjų ir kitų paskirties pastatų savininkai gali iš anksto pareikšti nuomonę raštu bendrijos steigimo ir kitų steigiamojo susirinkimo darbotvarkės klausimais pateikdami vieną nuomonę iš anksto pateikto dokumento paštu arba elektroninėmis ryšio priemonėmis. Tokia tvarka iki šiol nustatyta nebuvo, primenama pranešime spaudai.

Taip pat atnaujintos ir patikslintos Daugiabučių gyvenamųjų namų ar kitos paskirties pastatų savininkų bendrijos steigiamojo susirinkimo protokolo ir dalyvių sąrašo pavyzdinės formos.

Parengti tvarkos aprašas ir atnaujinti minėtų dokumentų formos prireikė įgyvendinant Daugiabučių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties pastatų savininkų bendrijos įstatymo nuostatas, kurios įsigaliojo 2023 m. sausio 1 d.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video