Top Baneris

Nuolatinę logistikos ir palaikymo zoną Rukloje projektuos „Sweco Lietuva“

2018 birželio 26 d.
Kelias 143. Prie Ruklos SA
wikipedia.org nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė „Sweco Lietuva“ laimėjo NATO paramos ir pirkimų agentūros (angl. NATO Support and Procurement Agency“ (NSPA) organizuotą konkursą ir gavo užsakymą dėl nuolatinės logistikos ir palaikymo zonos Rukloje projektavimo paslaugų: techninio projekto su statybos leidimu parengimo, apsirūpinimo elektros energija galimybių studijos su kaštų naudos analize ir aplinkosauginės studijos parengimo.

Projektavimo darbai susiję su priešakinio NATO buvimo Baltijos šalyse stiprinimu. Šiuo metu laikinoji logistikos ir palaikymo zona yra Rukloje ir čia veiks tol, kol bus įgyvendintas projektas.

Planuojamas projektuojamų statinių plotas apie 105 tūkst. kvadratinių metrų. Numatoma, kad naujojoje nuolatinės logistikos ir palaikymo zonoje dirbs apie 500 žmonių, o naujai įrengta infrastruktūra bus eksploatuojama ne mažiau kaip 10 metų.

„Sweco“ – švediško kapitalo, viena didžiausių inžinerinių konsultacijų ir projektavimo įmonių Europoje, sukaupusi didelę patirtį pastatų, infrastruktūros, energetikos, aplinkosaugos, urbanistikos ir pramonės srityse. „Sweco Lietuva“ yra įrašyta į NATO konkursų dalyvių sąrašą. Ji atitinka aukščiausius techninius, profesinius ir patikimumo reikalavimus.

„Įvairių valstybinių institucijų atlikta patikra patvirtina, kad „Sweco Lietuva“ yra sukaupusį didelę atliktų darbų patirtį, įmonė taiko aukštus kokybės valdymo ir verslo etikos standartus, o tai užtikrina profesionalią ir patikimą įmonės veiklą“, – sako „Sweco Lietuva“ prezidentas Artūras Abromavičius.

„Sweco Lietuva“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video