Top Baneris

Nuo durų vizijos iki montavimo – procesas su daug dedamųjų

2023 liepos 11 d.
pasleptos durys scaled
„Jundos stalių gaminiai“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Interjero mados tendencijos nuolat kinta, o durys yra vienas esminių jo akcentų. „Jundos stalių gaminių“ įmonėje gaminamos medinės durys geidžiamos ir vertinamos daugelio interjero projektuotojų. Tai įmonės kolektyvą skatina nuolat sekti mados naujoves, siūlant paklausiausių formų ir spalvų gaminius. Daugiau nei trisdešimt metų medines duris gaminanti įmonė UAB „Jundos stalių gaminiai“ gerai žinoma tarp architektų ir užsakovų, kuriems svarbiausias rodiklis – gaminių kokybė. Įmonėje ypač maža personalo kaita. Tai leidžia sėkmingai siekti ilgalaikių veiklos tikslų. 

Šiuolaikinės durų tendencijos

Šiuo metu dažnas potencialių užsakovų klausimas – galimybė rinktis tarsi nematomas, be apvadų, paslėptas, integruotas duris. „Kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, šis „nematomas“ rezultatas reikalauja ne ką mažesnių pastangų ir dėmesio detalėms“, – sako įmonės direktorius Gediminas Jegelavičius. Visus pageidavimus įmonės konsultantai detaliai aptaria su užsakovais ir, apsilankę objekte, teikia pasiūlymus, kurie atitinka lūkesčius.

Šiuolaikinio interjero mados tendencijos linksta į asketiškumą, pragmatiškumą ir minimalizmą. Būtent tokiems interjerams tobulai tinka durys lygiomis varčiomis su integruotomis priglaistomomis aliuminio staktomis arba su medinėmis staktomis be apvadų. Tokios durys įmonės meistrų gali būti gaminamos net iki trijų metrų aukščio. Jos gali būti dažomos, beicuojamos arba paliekamos tik gruntuotos tam, kad objekte apdailos ekspertai turėtų galimybę duris nudažyti pagal sienų medžiagas.

Šio modelio durims gali būti naudojamos itališkos aliuminio staktos arba medinės, gamintos įmonės meistrų. Užsakymo atlikimas trunka nuo šešių iki aštuonių savaičių. Svarbi visa iš užsakovo gaunama techninė informacija: spalvos, matmenys, varstymo kryptys, durų varčių vizualizacija, furnitūra, rankenos, slenksčiai ir kt., taip įmonė gali suformuoti tikslų pasiūlymą.

Komunikacija ir bendradarbiavimas – kelias kokybiško rezultato link

Įmonė pasiruošusi atlikti visą darbų seką: pradedant nuo užsakovo durų poreikio idėjos suformavimo iki gaminių pristatymo į objektą bei montavimo. Užsakovui neturint tikslios vizijos, specialistai padės parinkti tinkamus variantus, o jeigu yra sudėtinga nuspręsti dėl tinkamiausios spalvos, komanda yra pasirengusi, padedant partneriams ir apdailos medžiagų tiekėjams, pasiūlyti optimalius apdailos sprendimus. Stiklai, rankenos ir kitos komplektuojamos dalys – taip pat labai svarbūs gaminio elementai, o jų pasirinkimo galimybės itin plačios. 

„Konsultantai patars ir mielai padės pasirinkti būtent Jūsų atveju tinkamiausius sprendimus. Turint juos visus, belieka įmonės konstruktoriui suprojektuoti gaminius ir atiduoti gaminti“, – sako G. Jegelavičius. Sutartu terminu paruošti gaminiai gali būti saugomi įmonės sandėlyje, iki kol užsakovas bus pasiruošęs priimti juos į objektą montuoti. Suderinus montavimo laiką, įmonės transportu gaminiai atvežami užsakovui, o montuotojai atvyksta į objektą. Įmonė suteikia dvejų metų garantiją, jei eksploatuojama tinkamomis sąlygomis. Ilgametė kolektyvo veiklos patirtis užtikrina, kad užsakymai bus atlikti kokybiškai ir laiku.

PARTNERIO TURINYS

jundos staliu gaminiai 1

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video