Top Baneris

Nulis alergijų ir nulis rūpesčių – kaip oro valytuvai gali pagerinti jūsų savijautą?

2024 gegužės 28 d.
Industek Vizualas 1
Pasidalykite straipsniu

Pagal Europos parlamento bei EAACI (Europos alerginės ir klinikinės imunologijos akademijos) duomenis, daugiau nei 150 mln. žmonių Europoje kenčia nuo alergijų. Tai yra beveik ketvirtadalis visų gyventojų. Pagal skaičius tai yra labiausiai paplitusi sveikatos problema mūsų žemyne. Lietuva – ne išimtis. Tačiau kas būtų, jei galėtumėte kvėpuoti be rūpesčių, žinodami, kad oras aplink jus yra švarus ir saugus? Pristatome DAIKIN oro valytuvus – galingą sąjungininką kovojant su alergijomis ir lengvinant kvėpavimo problemas patalpose. Pasitelkę naujausias technologijas DAIKIN siūlo sprendimą visiems, kurie nori jaustis geriau ir kvėpuoti lengviau.

Kokią įtaką mūsų savijautai daro oro kokybė?

Taršą lauke paprastai sukelia transporto priemonių, pramonės ir kitos žmogaus veiklos metu į orą patenkantys teršalai. Tai žinome, matome, užuodžiame ir tuo daug rūpinamės. Tačiau vos užvėrę lauko duris ir atsidūrę patalpose, apie tai, kuo kvėpuojame, per daug negalvojame.

Iš tiesų, į patalpų oro kokybę dažnai neatsižvelgiama, nors pasitaiko, kad patalpų oras būna iki penkių kartų labiau užterštas nei lauke. Dažniausi teršalai patalpose yra dulkės, naminių gyvūnų plaukai ir pleiskanos, pelėsių sporos ir lakieji organiniai junginiai (LOJ), išsiskiriantys iš valymo priemonių ir statybinių medžiagų.

Visi minėti teršalai ir alergenai gali sukelti alergines reakcijas ir kitas kvėpavimo takų problemas, dėl kurių pasireiškia čiaudulys, užsikimšusi nosis, ašarojimas, bėrimas (egzema) ir akių niežėjimas. Ilgalaikis prastos oro kokybės poveikis taip pat gali sukelti rimtesnių sveikatos problemų, įskaitant astmą, lėtinę obstrukcinę plaučių ligą (LOPL) ir net širdies ir kraujagyslių ligas.

Tad problema – rimta. Reikia imtis veiksmų, norint ją išspręsti.

Mokslas įrodo oro valytuvų efektyvumą.

Oro valytuvai veikia filtruodami ir valydami orą, pašalindami iš jo kenksmingas daleles ir alergenus. Valytuvuose naudojami mechaninio ir elektroninio filtravimo būdai, kad būtų veiksmingai surinkti ir neutralizuoti teršalai. Oro valytuvo efektyvumas priklauso nuo jo filtravimo technologijos, patalpos dydžio ir esančių teršalų kiekio.

HEPA filtrai oro valytuvuose

Dažniausiai oro valytuvuose naudojami didelio efektyvumo kietųjų dalelių filtrai (HEPA), kurie gali sulaikyti iki 99,97 proc. mažesnių nei 0,3 mikrono dalelių.

Industek vizualas 2

Aktyvintos anglies filtrai ir kitos technologijos

Kituose oro valytuvuose naudojami aktyvintos anglies filtrai, kurie pašalina kvapus ir absorbuoja lakiuosius organinius junginius (LOJ). Yra ir kitų veiksmingų technologijų, kurios gali būti naudojamos, tačiau tai priklauso nuo paties įrenginio. 

DAIKIN naudojamas jonizuojančios spinduliuotės sprendimas

Aukštos kokybės oro valytuvai, tokie kaip DAIKIN, gali gerokai pagerinti patalpų oro kokybę ir padėti alergiškiems žmonėms jaustis geriau. Naujos kartos DAIKIN oro valytuvai turi „Flash Streamer“ – jonizuojančią spinduliuotę, kuri į orą išleidžia įgreitintus elektronus. Pastarieji jungiasi prie deguonies ir azoto bei sukuria virusus ir kenksmingas daleles nukenksminančius elementus. Efektyvumas – virš 99,98 %. Jis yra įrodytas moksliškai „Institut Pasteur de Lille“laboratorijoje.

DAIKIN oro valytuvai diktuoja savo taisykles

Šalia jau minėtos „Flash Streamer“ technologijos yra ir kitų pliusų, ką siūlo būtent DAIKIN oro valymo įrenginiai.

Industek vizualas 3
  • Tylus režimas: MCK55W, MCK70YV arba MC55W veikia 18–19 dB(A) garsumu, o tai yra tyliau nei šnabždesys. Taip veikiantis įrenginys netrikdys rimties ir leis ilsėtis ar susikaupti.
  • Elektrostatiniai HEPA filtrai DAIKIN oro valytuvuose labai efektyviai sulaiko dulkes ir kenksmingas daleles.
  • Pirkdami šiuos įrenginius gaunate 24 mėnesių garantiją. 
  • Kartu su valymu iš oro taip pat pašalinami nemalonūs kvapai. 
  • Daug patogių, ergonomiškų ir inovatyvių funkcijų, kurios apsaugo įrenginį nuo staigaus įtampos šuolio ir kitų pavojų.

Valdomi moderniu pulteliu šie oro valytuvai naudojami vis daugiau Europos namų ūkių ir komercinių patalpų. Čiauduliui ir užsikimšusioms nosims, bent jau viduje galima sakyti „viso gero“, jeigu pasirinksite vienus efektyviausių DAIKIN oro valytuvus.

Daugybė Lietuvos gyventojų kovoja su alergijomis, tačiau efektyviai padėti gali nedaug kas. DAIKIN oro valytuvai – vieni tokių. Dėl pažangios filtravimo technologijos šie valytuvai veiksmingai pašalina alergenus ir teršalus, pagerindami oro kokybę ir leisdami gerai jaustis visada, kol kvėpuojate oru viduje. Atraskite DAIKIN oro valytuvų privalumus ir raskite geriausius pasiūlymus Industek.lt. Jau šiandien kvėpuokite lengviau ir gyvenkite geriau.

2.Oro Valytuvo baneriai

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video