Top Baneris

Nukeliamas balandžio pabaigoje turėjęs vykti architektūros savaitgalis „Open House Vilnius“

2020 kovo 18 d.
sporto rūmai
Sporto rūmai Vilniuje (Norbert Tukaj nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Atviros architektūros savaitgalio „Open House Vilnius“ organizatoriai skelbia keičiantys renginio datą iš anksčiau planuotos balandžio 25–26 d. į liepos 11–12 d. Taip siekiama užtikrinti festivalio dalyvių ir lankytojų saugumą, atsižvelgiant į šiuo metu susiklosčiusią koronaviruso pandemijos situaciją.

„Itin laukiamą architektūros šventę ir didelę dalį jai skirtų pasiruošimo darbų nukeliame į laikotarpį, kai pandemija, tikimės, jau bus atšaukta. Mūsų savanorių bei renginio dalyvių saugumas – be galo svarbus. Viliamės, kad vasaros vidurys bus puikus metas Vilniaus gyventojus ir svečius sukviesti į renginį be jokios rizikos jų sveikatai“, – teigia „Architektūros fondo“ vadovė Sandra Šlepikaitė.

Organizatoriai reiškia didelę padėką savanoriams, architektams, pastatų savininkams ir jų atstovams už iki šiol atliktą darbą ir skirtą laiką planuojant atviros architektūros savaitgalį. Karantino laikotarpiu „Open House Vilnius“ savo socialinių tinklų paskyrose planuoja dalintis naudingu turiniu besidomintiems architektūra.

„Dėkojame visiems už supratingumą ir kantrybę. Padarysime viską, kad renginys įvyktų, mūsų visų įdirbis bei įdėta energija nenueitų veltui, o miesto gyventojai ir svečiai tradiciškai susiburtų laukiamiausioje architektūros šventėje“, – kalba „Open House Vilnius“ projekto vadovė Adelė Dovydavičiūtė.

Festivalio organizatoriai linki saugoti save ir savo artimuosius, rūpintis gera nuotaika ir prasmingai praleisti šį laiką.

„Open House Vilnius“ – tai atviros architektūros savaitgalis, Vilniuje organizuojamas nuo 2015 m. Jo metu duris atveria Vilniaus pastatai, pasižymintys architektūros kokybe, svarba miestui ir bendruomenėms. Pastatuose vyksta ekskursijos, jas veda gidai-savanoriai, jų architektai bei pastatų atstovai. „Open House Vilnius“ organizuoja savanoriška, nevyriausybinė ir ne pelno siekianti viešoji įstaiga „Architektūros fondas“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video