Top Baneris

Nugriuvo Kaune rekonstruojamo A. Meškinio tilto per Nerį konstrukcija (1)

2023 vasario 15 d.
20230215916A7855
E. Ovčarenko/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

BNS

Kaune antradienio vakarą nugriuvo rekonstruojamo A. Meškinio tilto per Nerį kelyje Vilnius-Klaipėda konstrukcija, uždaryta šalia esanti gatvė.

Kaip BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Reda Zarauskienė, policijai apie 22 val. pranešta, jog „nuo tilto Kaune Panerių gatvėje nukrito remontuojama dalis“.

Pasak jos, po įvykio uždaryta Panerių gatvė, eismą čia trečiadienį reguliuoja policijos pareigūnai.

Kleboniškio, arba A. Meškinio tiltas per Nerį Kaune iš dviejų tiltų pertvarkomas į trijų dalių: pernai pavasarį atidarytas naujas – šiaurinis tiltas, vidurinis bus nugriautas ir jo vietoje statomas naujas, o pietinis bus iš esmės rekonstruojamas. 

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė darbų vadovas, asmenys ir turtas per įvykį antradienio vakarą nenukentėjo.

Kaip BNS trečiadienio rytą informavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, tiltas šiuo metu yra perduotas rekonstrukciją vykdančiam rangovui, todėl apie situaciją daugiau papasakoti galėtų darbus vykdanti bendrovė „Kauno tiltai“. Su jų atstovais susisiekti kol kas nepavyko.

„Tiltas buvo griautas pagal nurodytą darbų technologiją, ardyta ketvirta Kleboniškio tilto dalis ir atjungus konstrukciją nuo kraštinio pamato lūžo tilto kolonos ir tilto perdanga vienoje pusėje atsirėmė į Panerių gatvę“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė tilto darbų vadovas Giedrius Masauskas.

Pasak jo, po įvykio bus prašoma specialisto išvados su nurodymu, ar galima tiltą toliau ardyti.

„Kauno tiltai“: tilto griovimas vyko pagal projektą

Darbai demontuojant A. Meškinio tilto konstrukcijas Kaune vyko pagal projektą, sako generalinis rangovas „Kauno tiltai“.

Antradienio vakarą atitrūkus daliai ardomo tilto konstrukcijos, bendrovė teigia, jog bus peržiūrima technologija.

„Vakar vakare demontuojant viduriniojo A. Meškinio (Kleboniškio) tilto konstrukcijas, nuo atramos atitrūko ir persisvėrė perdangos dalis. Laimei, buvo išvengta skaudžių pasekmių – nei žmonės, nei automobiliai įvykio metu nenukentėjo“, – BNS atsiųstame komentare trečiadienį teigė „Kauno tiltų“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius.

Pasak jo, griovimo darbus objekte atlieka „ilgametę tokių darbų patirtį turintis subrangovas“. A. Rusevičiaus teigimu, darbai buvo vykdomi pagal suderintą griovimo darbų technologinį projektą.

„Pagal tą pačią technologiją jau buvo sėkmingai išardyta didžioji dalis tilto“, – teigė jis.

„Nedelsiant reagavome į įvykį – aiškinamės jo galimas priežastis, incidento aplinkybes, peržiūrėsime griovimo darbų technologiją. Informavome ir toliau bendradarbiaujame su atsakingomis institucijomis. Įvykiui ištirti bus suburta kompetentingų ekspertų komisija, kuri objektyviai įvertins situaciją bei pateiks išvadas“, – nurodė „Kauno tiltų“ vadovas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Gintaras

    2023-02-19, 23:10  

    Sutvirtinti ir palikti kaip meno kūrinį. Įspūdingai atrodo.

Rekomenduojami video