Top Baneris

NT plėtotojai tęs krizės metu įstrigusį projektą

2017 rugsėjo 21 d.
Laisves 78B projektas SA
Projekto plėtotojų vizual.
Pasidalykite straipsniu

Justiniškių rajono vizitine kortele turėjusį tapti, bet krizės metu pastatu vaiduokliu virtusį daugiabučių kompleksą „Dangaus miestas“, netrukus pakeis daugiabučių kompleksas „Laisvės 78B“.

2008 metais šioje vietoje pradėtas projektas „Dangaus miestas“ turėjo būti baigtas 2010 metais, tačiau ekonominės krizės metais sustojo ir iki pat šiol negalėjo rasti naujų šeimininkų, kurie atnaujintų darbus ir pastatų griaučius paverstų gyvenamuoju kvartalu. Praėjus beveik dešimtmečiui, naujų šeimininkų perimtas ir „Laisvės 78B“ vardu pervadintas projektas ketina tapti modernia ir malonia gyvenamąja vieta.

„Šiuo metu esame vieni iš nedaugelio, kurie vysto statybų projektus Justiniškių mikrorajone. Siekiame pratęsti kažkada pradėtus ir įšalusius darbus bei sukurti naują, šiuolaikišką pastatų kompleksą. Architektas Antanas Pikalovas ne tik perplanavo butus, kad jie atitiktų šių dienų rinkos tendencijas, bet ir keičia pastato išorės sprendimus, kurie vientisai įsilies į šio mikrorajono pastatų visumą“, – teigia projekto pardavimų skyriaus vadovė M. Senionytė.

Projektą įmonė ketina vystyti dviem etapais. Pirmojo metu, ketinama įrengti ir pardavimui paruošti 100 butų, o ateityje – dar 150 butų. Gyventojų transportui taip pat numatyta speciali vieta – dviejų aukštų požeminė aikštelė.
Pasak M. Senionytės, ši vieta būsimus gyventojus turėtų dominti dėl naujai, pagal šiandienes tendencijas, įrengto pastato bei esamos patogios infrastruktūros. Šalia pastato veikia vaikų darželis ir mokykla, o gretimais projektuojama Šiaurinė gatvė, kuri palengvins susisiekimą su kitais miesto rajonais.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video