Top Baneris

NP5 sėkmės receptas – maža rotacija bei išlaikytas kvalifikuotų ekspertų branduolys (1)

2021 sausio 11 d.
NP5
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

NP5 yra Lietuvoje veikianti įmonių grupė, kurią sudaro pastatų projektavimo ir statybos darbų bendrovės: „NP5 Projects“, „NP5 Constructions“ , „NP5 House“ , „NP5 Technology” ir „NP5 Innovation“.

Grupę įkūrė jauna ir ambicinga architektų, inžinierių ir technologų komanda. Nors plečiantis grupės veikloms, darbuotojų skaičius natūraliai auga, per visą grupės gyvavimo laikotarpį branduolys praktiškai nesikeitė. Jį sudaro aukščiausios kvalifikacijos specialistai, atsakingi už architektūrinių ir statybinių projektų valdymą. Maža rotacija bei išlaikytas kvalifikuotų ekspertų branduolys yra pagrindinė priežastis, dėl kurios NP5 grupė Lietuvoje yra siejama su pasitikėjimu ir darbų kokybe.

Mūsų komandos nariai – savo amato fanatikai, siekiantys savo pavyzdžiu įtvirtinti aukštesnį profesionalumo bei aptarnavimo kokybės standartą rinkoje. Į kiekvieną naują projektą žvelgiame kaip į iššūkį, kurio sprendimas – ne tik mūsų darbas, pareiga, bet ir didelis malonumas.

Misija ir kryptis

Didžioji NP5 misija – griauti archajines tradicijas statybų sektoriuje, pagal kurias dauguma dalyvių užsakovams perša į ilgą ir brangų procesą orientuotas paslaugas.

NP5 siūloma alternatyva – Vakarų šalyse pasiteisinęs produktinio bendradarbiavimo modelis. Šis modelis leidžia eliminuoti nežinomybės faktorių užsakovui bei suteikia galimybę įsigyti architektūrinius projektus bei statybų darbus kaip galutinį produktą: gerai matant savo pirkinį, įvertinant ir palyginant galimas alternatyvas bei mokant už aiškų rezultatą.

np5 2

Istorija

NP5 grupės istorija prasidėjo 2008 m., įkūrus architektūrinių sprendimų bendrovę „NPS projektai”. Netrukus įsteigta statybų projektus įgyvendinanti dukterinė įmonė „NPS statyba”. Savo veiklą pradėjusi nuo individualių namų projektavimo, grupė išaugo į darnią projektuotojų ir statytojų komandą, įgyvendinančią stambiaplanius projektus visoje Lietuvoje.

Sukaupta patirtis bei išgryninta specializacija rinkoje padėjo nuosekliai augti bei užimti reikšmingą produktinės architektūros nišą Lietuvos statybų sektoriuje. Siekiant atliepti unikalų komandos požiūrį į pastatų projektavimą ir statybas, 2018 m. buvo atnaujintas grupės pavadinimas. Nuo šiol vietos bei užsienio rinkose prisistatome NP5 vardu.

about us hostory 02

Privalumai

Rinkdamiesi bendradarbiavimą su NP5 grupės įmonėmis, renkatės partnerius, kurie pasiruošę Jums padėti pasiekti daugiau. Diegdami nuolatines inovacijas bei investuodami į pažangiausią IT ir statybų techniką, užtikriname maksimalų rinkoje statybų projektų efektyvumą. NP5 grupė kuria ir realizuoja tiek B2B, tiek B2C architektūrinius ir statybų projektus bei gali kokybiškai kontroliuoti įgyvendinimo procesą, pradedant vizija ir idėjiniais konceptais, analize, baigiant kompleksiniais planais ir jų išpildymu.

Pagrindinis partnerystės su NP5 grupe privalumas, kurį vertina mūsų klientai – galimybė dirbti pagal produktinio bendradarbiavimo modelį. Šis modelis leidžia iš anksto matyti būsimą darbų rezultatą bei išvengti statybų sektoriuje dažnų netikėtumų, įskaitant laiko ir finansų praradimus. Darbų procese niekada nesišaliname individualių sprendimų.

Kita vertus, praktika rodo, kad daugeliu atveju būtent statybų produkto universalumas įgalina didesnį kaštų taupymą ir optimalų rezultatą tiek funkcionalumo, tiek ekonomijos, tiek energetinio efektyvumo, tiek ekologiniu požiūriu.

NP5 niekada nesikrato atsakomybės už galutinius darbų rezultatus. Mūsų grupėje sutiksite žmones, kurie negaili savo laiko bei žinių, kad sukurtume Jums ilgalaikę vertę.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Dina ir Gintas

    2021-01-12, 22:44  

    Šaunuoliai🙂

Rekomenduojami video