Top Baneris

Norintieji dalyvauti šiųmetėje „Dizaino savaitėje“ turėtų suskubti

2018 vasario 22 d.
„Dizaino savaitė“
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 7–13 dienomis vyks jau tryliktasis festivalis „Dizaino savaitė“, kasmet suburiantis dizaino bendruomenę bei kviečiantis pristatyti naujausius projektus kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. Kaip įprasta, festivalis vyks net šešiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir Anykščiuose.

Dalyvių registracija šių metų festivaliui jau prasidėjo ir vyks iki kovo 1 d., tinklapyje www.dizainosavaite.lt.

Festivalyje dalyvauti kviečiami įvairių sričių atstovai: dizaineriai (produkto, grafinio, mados, tekstilės, baldų, interjero dizaino profesionalai ir mėgėjai), mokymo įstaigos, fotografai, salonai, prekės ženklai, įmonės ir visi pavieniai asmenys, pristatantys savo naujausius kūrinius.

Dalyvavimo formos

Dizainerio vitrina

geras dizainas 2018 2

Galimybė pavieniams dizaineriams pristatyti savo kūrybą pagrindinėse miestų gatvėse įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos.
Vitrinas ekspozicijoms skiria festivalio organizatoriai, pasibaigus paraiškų registracijai, atsižvelgiant į ekspozicijos specifiką bei dalyvio pageidavimus. Už ekspozicijos įrengimą bei išmontavimą atsakingas dalyvis.

Komercinė ekspozicija

geras dizainas 2018 4

Formatas, skirtas dizaino produktais prekiaujančioms ar dizainą savo veikloje taikančioms įmonėms prisistatyti. Komercines ekspozicijas siūloma įrengti tiek netikėtose erdvėse (miestų centre įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose), tiek ir dalyvio parduotuvėje, salone, studijoje. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos.

Renginys

geras dizainas 2018 3

Atskiras dalyvio organizuojamas renginys (kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, atidarymai, konferencijos, pristatymai ir pan.) pasirinktoje vietoje, iš anksto numatytu laiku.
Visos festivalio metu vykstančios ekspozicijos bei renginiai ženklinami specialia skiriamąja festivalio juosta, įtraukiami į oficialią festivalio renginių programą, bendrąją viešinimo kampaniją.

Tema ir spalva

geras dizainas 2018 5 1

Jau tapo tradicija, jog kasmet festivalis „Dizaino savaitė“ skelbia naują įvaizdinę spalvą ir temą. Festivalio „Facebook“ paskyros sekėjų dėka, šiais metais „Dizaino savaitė“ puošis garstyčių geltona spalva, o festivalio veiklas vienys tema „erdvės“.

Naujas įvaizdis

Vilius Dringelis

Vilius Dringelis.

Šių metų festivalio spalva bei tema atsispindi ir naujame vizualiniame stiliuje, kurį sukūrė dizaineris Vilius Dringelis.

Naujuoju vizualu dizaineris užduoda bendrumo ir tęstinumo klausimą, naudojant klasikinius motyvus – interpretuotas molio spalvos plytas. Kaip bendruomenėje, taip ir dizaine detalę jungiant prie detalės gaunamas stipresnis darinys – tokiu būdu sukuriamos įvairios, netikėtos erdvės, o kiekvienas prisiliečia prie bendro pasakojimo.

V. Dringelis yra šiuolaikinis objektų ir grafikos dizaineris, pristatęs savo darbus tarptautinėse parodose, galerijose. Dringelio studija dirba su įvairiais užsakovų produktais, kurie šiuo metu platinami Amerikos, Kinijos, Lietuvos rinkose.

Kilus klausimams, kreiptis el. paštu: info@dizainosavaite.lt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video