Top Baneris

Netrukus bus gražinami ir Raseiniai

2017 sausio 22 d.
VRM nuotr.
VRM nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą dar vieno – Raseinių – miesto viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimo projektui įgyvendinti. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą pagerės sąlygos privataus verslo plėtrai, gyvenamosios aplinkos kokybė ir sumažės vidinė gyventojų migracija.

Projekto įgyvendinimo metu bus kompleksiškai sutvarkyta Raseikos parko, Magdės šulinio (Alko šaltinio) bei Dominikonų skvero teritorija.

Modernizavus šias teritorijas Raseinių miesto centre, pagerės sąlygos raseiniškių laisvalaikiui, buspatogiau organizuoti kultūros renginius, įgyvendinti bendruomenės iniciatyvas. Optimaliai išnaudojus minėtą miesto dalį ir pritaikius ją gyventojų bei miesto svečių poreikiams ne tik pagerės miesto įvaizdis bei gyvenimo ir aplinkos kokybė, bet ir padidės čia besilankančiųjų srautai, kas paskatins privataus verslo investicijas, naujų darbo vietų kūrimą.

Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamam projektui „Raseinių m. V. Kudirkos g. kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas“ skirta daugiau kaip 0,55 mln. eurų, iš kurių bemaž 0,5 mln. eurų – Europos Sąjungos fondų lėšos.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video